E diel, 20 Shtator, 2020
30 C
Tirana

Etiketa

gënjeu

Ambasadori rus: Ja si e gënjeu Amerika Kosovën

Ambasadori Rus në Serbi Alexander Botsan-Kharchenko e ka quajtur Kosovën ‘një shtet të rremë’ dhe ka thënë se kjo është ende pjesë e Serbisë,...

Vasili nxjerr videon e Ramës: Kryeministri gënjeu pak javë më parë

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar lidhur me deklaratat e kryeministrit Rama, për mundësinë e rivendosjes së vizave. Rama ironizoi sot presidentin Meta, teksa...

Vasili “nxjerr zbuluar” Veliajn: Ja si gënjeu pa u skuqur për heroin (Video)

Ish-deputeti Petrit Vasili menjëherë pas takimit që kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar një video ku e akuzon se gënjeu. Veliaj...

Gënjeu në formularin e dekriminalizimit, deputeti më i ri rrezikon mandatin

Kreu i Partisë së Bashikimit Popullor të Pensionistëve të Shqipërisë, Selami Jenisheri u betuar këtë javë në Parlament, por ai mund ta humbasë mandatin...

Gënjeu në formularin e dekriminalizimit, Prokuroria kërkon dënim me burg për ish-gjyqtarin

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 1 vit e 6 muaj burg për ish-gjyqtarin e Gjykatës së Lartë, Admir Thanza. Ky i fundit akuzohet për...

Premtimi i pambajtur i Panuccit, si e gënjeu Armand Dukën

Humbja me Turqinë solli dhe shkarkimin e trajnerit Christian Panucci. Italiani është shkarkuar nga presidenti Duka dhe për ndeshjen e radhës me Andorrën, FSHF...

Emrat/E gënjeu dhe u fejuan, burri nga Berati dhe shoku i tij bënë gabimin e rëndë

Janë lënë në burg dy shtetasit nga Berati, Flamur Dodoveci, 62 vjeç, dhe Emanuel Myrtaj, 40 vjeç, të cilët në bashkëpunim me njeri- tjetrin...

E gënjeu se ishte e virgjër, boksieri masakron të dashurën

E gënjeu se ishte e virgjër, por kjo i mori jetën 28-vjeçares.  Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur së fundmi në Tajvan, ku një “luftëtar”...

Ronaldo i gënjeu tifozët, ja prapaskenat e largimit të tij nga Madridi

Cristiano Ronaldo i shokoi të gjithë, ku pas triumfit të pestë personal dhe të tretin radhas në Champions Leage me Real Madrid lajmëroi një...

Si e mbrojti Llalla gjyqtarin e shkarkuar sot, gënjeu “Zërin e Amerikës”

Rrëzimi i anëtarit të Gjykatës Kushtetuese Fatos Lulo nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ose shkalla e parë e vettingut, ka rikthyer në...

Të fundit

Arrestohet për dhunë, por mungon akti i mjekësisë ligjore. Babë e bir përballen në “gjyq”

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq”, në Tv Klan, Ilirjan Petriti është përballur më babain e tij Bujar Petriti, i cili kërkon që...

“Gylsereni” zbulon kur do martohet me producentin turk (FOTO)

Aktorja Nurgul Yesilçay, e njohur nga roli i “Gylserenit” në serialin “Fate të kryqëzuara” në Shqipëri, do të martohet. Aktorja 44-vjeçare dhe producenti Necati Kocabay...

Detajet/ Sherr banal pranë një lokali në Tiranë, plagoset 45-vjeçari

Policia e Tiranës ka dhënë detajet e para lidhur me plagosjen e ndodhur pasditen e sotme pranë një lokali në Tiranë. Pas një konflikti të...

Në Tiranë “kërcet” arma, policia arreston një person

Pasditen e sotme janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në zonën e Astirit në Tiranë, bëjnë me dije burime për "Dosja.al". Ngjarja ka ndodhur...

61-vjeçari vuri nën gomat e makinës komshien, policia nxjerr detajet e rënda

Policia ka reaguar për ngjarjen e rëndë në Shkodër, ku Hilë Simoni goditi dhe kaloi nën rrotat e makinës komshien e tij, Katrina Hilën....