E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

Fatos Klosi

Rihapja e dosjes “Gërdeci”/ Ish-kreu i SHISH: Berisha të ndëshkohet i pari

Dy ditë më parë, SPAK kërkoi rihapjen e procesit gjyqësor ndaj ish Ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, lidhur me shpërthimin e ndodhur 13 vite...

Ish-kreu i SHISH: Terroristët vijnë në Shqipëri për t’u fshehur

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi komentoi në rubrikën “Opinion”, sulmet e fundit terroriste, që tronditën mbrëmjen e kaluar Vjenën e Austrisë dhe...

“Nxore në pritë Azem Hajdarin”/ Fatos Klosi reagon pas akuzave të Berishës

Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit Berisha lidhur me ekzekutimin e Azem Hajdarit. Berisha akuzoi Klosin se ai...

Klosi i zbardh skandalet Berishës

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, i cilëson shpifje akuzat e ish-kryeministrit Berisha në drejtim të tij. Në studion e emisionit “Opinion”, Berisha...

“21 Janari”/Klosi: Berisha përgjegjës kryesor i masakrës, SPAK të hapë dosjen

Sot shënohen nëntë vite nga “21 Janari” i vitit 2011, dita kur gjatë protestës së Partisë Socialiste në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” para Kryeministrisë...

“Po rri o çunak, më tregon frikën ti mua”, Salianji përplaset me ish-kreun e SHISH

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji u përfshi në një debat këtë të enjte me ish-kreun e SHISH, Fatos Klosi, teksa ishin të ftuar...

23 akuzat ndaj Berishës/ Fatos Klosi: I përfshirë në çdo ngjarje që ka tronditur vendin, Haxhia do e fundosë

Rëndohen akoma edhe më tepër pozitat e ish-kryeministrit Sali Berisha. Ish-truproja e tij, Izet Haxhia ka dorëzuar një padi, duke e bërë përgjegjës ish-kryeministrin...

’12 vite burg për Tahirin’/ Klosi: Është kokë turku

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, i ka cilësuar si absurde dhe false akuzat e parashtruara ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit. Në studion e...

Fatos Klosi flet për ndarjen e tij me Ilir Metën: Jemi zhgënjyer nga LSI

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, ka folur rreth largimit të tij nga LSI-ja, në vitin 2009, duke u shprehur se ishte aleanca...

Fatos Klosi zbardh prapaskenat: Ja si Berisha pritet të bjerë në rrjetën e SPAK

Ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi tregoi dje sesi ish-kryeministri Sali Berisha mund të përballet me drejtësinë e re. Shumë njerëz besojnë se...

Të fundit

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...

Ndryshimi i klimës/Pse Australia refuzon të heqë qymyrin

Në një garë botërore për të reduktuar ndotjen, Australia është një vend i jashtëzakonshëm. Eshtë një nga vendet më të ndotura për numër të...

Samiti i fundit i BE-së për “makinën e kompromisit” Angela Merkel

Një video që zgjati dy orë e gjysmë me imazhe nga çastet më interesante të samiteve të BE-së me një kolonë muzikore me piano....

Gjergj Fishta mes nesh

Nga: Agron Gjekmarkaj Si sot 150 vjet më parë Zoti i fali Shqiperisë Gjergj Fishten, pikerisht atë burrë që e nxorri kombin e tij...