E enjte, 1 Tetor, 2020
24 C
Tirana

Etiketa

Vizion Plus

“Sfida vazhdon edhe këtë vit”, Evi Reçi publikon datën e nisjes së emisionit (VIDEO)

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Evi Reçi, do të prezantojë edhe këtë sezon emisionin e pasdites në “Vizion Plus”. Ajo ka lajmëruar ndjekësit e saj...

“Natën e mirë dhe Paç fat”, gazetari zbulon ekranin ku do shfaqet pas ikjes nga Top Channel

Pas largimit nga Top Channel, gazetari Sokol Bregu ka njoftuar se i është bashkuar stafit të Vizion Plus. Me anë të një statusi, ai...

Alban Dudushi largohet nga “Top Channel”, zbulohet televizioni ku do ta shohim

Moderatori i njohur Alban Dudushi, ka rreth 20 vite karrierë në "Top Channel", por së fundmi është përfolur se ai mund të largohet. "Revista...

Vizion Plus sfidon “Fiks Fare” dhe “Stop”

Duket se Vizion Plus do të sfidojë Klanin dhe Topin. Ky televizion pritet që të sjellë së shpejti një emision të ri si "STOP"...

Video/Mbylli sezonin e “Vizioni i Pasdites”. Ja ku do ta shohim sezonin tjetër Evi Reçin

Moderatorja Evi Reçi, e cila drejtoi emisionin “Vizioni i Pasdites” në mes të sezonit, e ka kaluar me sukses këtë sfidë. Programi i pasdites në...

Moderatores i del situata nga duart duke qeshur live. Videoja bëhet virale

Moderatores Pranvera Borakaj i ka ndodhur një e papritur në emision. Atë e ka kapur e qeshura live. Moderatorja e cila shoqëron publikun shqiptar çdo...

Turjan Hyska braktis Vizion Plus, ja ku do ta fillojë emisionin e ri

Muajin e kaluar u përhap me shpejtësi lajmi se Turjan Hyska do e mbyllë emisionin e tij "Oktapod". Vendimin e dha vetë moderatori me...

Rudina Xhunga largohet nga Vizion Plus

Rudina Xhunga, autore dhe moderatore e emisionit “Dritare” në Vizion Plus, largohet nga televizioni ku punoi për mëse 2 vjet. Rudina Xhunga është botuese e...

“Tahiri” shkarkon Sokol Ballën nga Top Channel, moderatori së shpejti në Vizion Plus

Drejtuesi i emisionit “Top Story”, Sokol Balla, ndryshe nga normalisht, nuk morri pjesë në këngën tradicionale të fund vitit në Top Channel. Burime nga...

Sokol Balla largohet nga Top Channel?

Gazetari i njohur Sokol Balla është parë në ambientet e Vizion Plus. Burime për Gazetën Shqiptare kanë thënë se drejtuesi i emisionit Top Story,...

Të fundit

Regjistrimi i votuesve, Lleshaj ”jep sqarime” te ambasadorja Yuri Kim

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim pati një takim me MInistrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj. Përmes një postimi në Twitter, Kim shkruan se...

Rritet rrezikshmëria e Kinës, ja çfarë paralajmërojnë ligjvënësit amerikanë

Ligjvënësit amerikanë po paralajmërojnë për rrezikun në rritje nga Kina. Në dy raporte të veçanta, të publikuara të mërkurën, kritikohen agjensitë amerikane të zbulimit...

Bilanci/ Më shumë të shëruar se sa të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar më shumë të shëruar se sa të infektuar me Covid-19. Ministria e Shëndetësisë informoi se 230...

Shtimi i 1 mijë mësuesve, Vokshi: Mund të përdoret nga PS për punësime elektorale

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me vendimin e Këshillit të Ministrave për të shtuar 1 mijë mësues në kuadër të zhvillimit të sezonit...

Tronditet Turqia me lëkundje tërmeti, ja sa ishte magnituda

Një tërmet i fortë ka tronditur pak më parë Turqinë. Ai ka qenë me magnitudë 4.3 ballë të shkallës rihter. Epiqendra ka qenë në Detin...