E enjte, 24 Qershor, 2021
19.5 C
Tirana

Alban Dudushi largohet nga “Top Channel”, zbulohet televizioni ku do ta shohim

Moderatori i njohur Alban Dudushi, ka rreth 20 vite karrierë në “Top Channel”, por së fundmi është përfolur se ai mund të largohet. “Revista Who” ka bërë me dije se Albani do të largohet drejt “Vizion Plus”, ku nuk dihet ende se ç’format do të drejtojë.

Dudushi i cili është ndër figurat themeluese dhe ikonë të “Top Channel”, është parë prej ditësh të frekuentojë ambientet e “Vizion Plus” dhe zonën përreth këtij televizioni, nën shoqërinë e drejtuesve të tij.

Shfaqja e tij në një tjetër logo televizive, do të mbetet ndër lëvizjet më të bujshme të sezonit të ri.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...

Gara ‘formale” për kreun e AMA shton shqetësimet për lirinë e medias

Komisioni Parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik – me deputetë në përfundim të mandatit dhe të ashtuquajturën opozitë parlamentare, vendosi të mërkurën...