E diel, 17 Janar, 2021
3 C
Tirana

Etiketa

Top-Channel

Sa e ka pasur rrogën e parë dhe sa e ka të fundit? Arbana Osmani tregon shifrën

Shpesh njerëzit janë të interesuar për të marrë vesh sa paguhen artistët, moderatorët. Ka nga ata që nuk tregojnë asnjë detaj, sikundër ka edhe...

Dojna Mema rikthehet në Top Channel

Shumë i bujshëm ishte largimi i Dojna Memës nga Top Channel. Ajo ishte një nga figurat kryesore të televizionit në fjalë. Moderatorja zbuloi muaj...

Roza Lati sulmon moderatoren e ‘Top Channel’: I luajnë fenë duke u fërkuar

Pandemia ka vendosur ‘rregulla të reja’ në jetën tonë. Komiteti Teknik i Ekspertëve, çdo ditë e më shumë po flasin për mbrojtjen e jetës...

”Zuskë histerike e bashkisë”/ Aktori, Neritan Liçaj shpërthen ndaj medias

Aktori, Neritan Liçaj ka reaguar ashpër kundër  ''Top Channel’’, sa i takon një kronike që është përgatitur nga ky televizion. Gjatë kohës së shembjes së...

VIDEO/’Nga karakteri i Anës më pëlqen më shumë gjoksi’, Arjoni shkakton debate

Dje në "Për'puthen" në Top Channel u transmetua takimi mes Anës dhe Arjonit. Në një moment gjatë bisedës, ajo pyeti Arjonin se çfarë pëlqen...

Moderatori i njohur rezulton pozitiv me COVID-19

Moderatori Edi Manushi është infektuar me koronavirus. Lajmi është konfirmuar nga ish-konkurrentja e Për’puthen 1, që është njëherësh edhe pjesë e rubrikës “Rrethi katror”,...

‘Ore të çajnë trapin, s’më plas fare’, moderatorja e Top Channel i lë pa fjalë

Personazhet e show-bizzit, kanë rënë në grackën e ndërhyrjeve estetike. Shumë prej tyre nuk njihen, si pasojë e ndërhyrjeve në masë. Madje nuk e...

Dhunë në emisionin “Hell’s Kitchen”, vajzat përleshen fizikisht (VIDEO)

Në "Hell’s Kitchen" Albania, situata ka dalë sërish jashtë kontrollit, me një dysheme mbuluar me pjata të thyera dhe ushqime te hedhura. Vajzat e programit...

Zbulohet e shkuara e Melisës së “Përputhen” (FOTO)

Melisa Lleshi është vajza e cila iu bashkua spektaklit "Përputhen". Konkurrentja e re zgjodhi Mevlanin për takimin e saj të parë. Ajo nuk është...

“Do të kap me shpulla”/Sërish sherr në studion e “Top Channel”

Në emisionin “Për’Puthen”, meshkujt dhe femrat kanë shkuar për të gjetur shpirtin binjak. Por në të shumtën e rasteve, në emision nuk kanë munguar...

Të fundit

Inagurimi i Biden/ Mbërrijnë përforcime të reja të Gardës Kombëtare

Një kontigjent i madh trupash të Gardës Kombëtare mbërritën të shtunën në kryeqytetin amerikan, në përgjigje të thirrjes së zyrtarëve të mbrojtjes për të...

Bien testimet, ulet numri i të infektuarve me Covid-19

Covid-19 u ka marrë jetën edhe 7 personave në vendin tonë në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se rastet e vdekjes janë...

Ulja e temperaturave, Ministrja Kushi tregon si do bëhet ajrosja e klasave

Teksa temperaturat në vend janë ulur ndjeshëm, Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për institucionet arsimore. Kushi shprehet se në...

A do ta bëjnë vaksinën ata që kanë kaluar Covid-19? Ja si përgjigjet Brataj

Kreu i urgjencës kombëtare, Skënder Brataj ka folur për numrin e të vaksinuarve deri në këto momente duke thënë se pas datës 20 janar,...

Pas helmimit, lideri opozitar rus Navalny niset drejt Moskës

Lideri opozitar rus, Aleksei Navalny është nisur nga Gjermania drejt Rusisë, ku ai mund të përballet me arrestim. “Unë, të arrestohem? Unë jam i pafajshëm”,...