E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Bora pas puthjes me Donaldin: Kam shumë pikëpyetje, nuk di se ç’ndodhi

Puthja e Borës me Donaldin në “Big Brother”, ishte fokusi i mediave rozë. Një skenë e tillë si nëpër filma, mori vemendjen e duhur. Kjo skenë diskutohet ende, e madje dje opinionisti Arjan Konomi, e ka ngacmuar Borën pas puthjes që dhanë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Ishin shumë emocione të bukura realisht. Ka qenë fundi i javës shumë emocionues. Ajo dalja në “Big Brother”, ku u përcollën mesazhe të forta dashurie e nuk është e rëndësishme që këto mesazhe të jenë vetëm për partnerin, por dhe për shoqen e ngushtë. Në fakt, megjithëse u bë historia publike, po ndaj diçka tjetër. Mua nuk mu mbyll e premtja aty. Gjatë bisedës me Semin, përmendëm shoqen tonë tjetër të ngushtë Aulona, e cila po priste bebin të vinte gjatë kësaj jave. Nga emocionet e forta i filluan dhimbjet e lindjes që atë natë, dhe atë mbrëmje isha me të”.

Arjani e ngacmoi moderatoren nëse ishte ky një pajtim, dhe Bora tha se ka shumë pikëpyetje. Ai gjithashtu e përgëzoi për atë që bëri për Semin, dhe për surprizën.

“Kam shumë pikëpyetje. Nuk di as vetë o Arjan se ç’ndodhi! Deri diku e prisja që do ngacmohesha, lidhur me këtë pjesë, por nuk e mendoja kurrë që do arrinte në atë pikë. Mos më ngacmo akoma, se nuk i kam shumë përgjigje”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Semi përlotet teksa lexon kartolinën dhe falenderon Donaldin (VIDEO)

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...