E shtunë, 30 Maj, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

vërteta

Koliçi tek Dinamo? Gardiani pogradecar: Jam në Gjermani, ja si qëndron e vërteta

Enea Koliçi nuk do të jetë më portier i Flamurtarit dhe kjo nuk mund të vihej në diskutim për vetë situatën që po kalon...

Miell në fugonin me logon e Rilindjes, reagon shoferi: Ja si është e vërteta

Partia Demokratike denoncoi paraditen e sotme se në Fier pikërisht sot, ditën e votimeve një fugon i Rilindjes po shpërndante miell në qytet. Por...

Zbardhet e vërteta, për sa e ‘shiti’ Durmishaj Shqipërinë

Fiorin Durmishaj është një ndër futbollistët që fitoi zemrën e tifozëve kuqezi edhe pse nuk e kishte veshur asnjëherë fanellën e kombëtares. Por sulmuesi...

Bashkëjeton me vajzën e Linda Ramës? Flet Gent Cakaj: Ja e vërteta

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj ka folur për një lajm të shpërndarë në mediat online se ai bashkëjeton me Rea Xhillarin, vajzën...

Kabashi, “tradhtari” që zgjodhi Italinë: Kam gjak shqiptar, ja e vërteta e refuzimit

Elvis Kabashi është një ndër futbollistët që ka lënë një shije mjaft të hidhur te tifozët e kombëtares kuqezi. Ai ishte pjesë e Juventusit...

E vërteta e sulmit ndaj Boca Juniors, kryebashkiaku: Ishte hakmarrje e mafias

Huliganët e River Plate, të përshkruar si “mafia e futbollit argjentinas”, ishin pas sulmeve në autobusin e Boca Juniors para ndeshjes së dytë të...

Ramos flet për akuzat e bujshme të dopingut: Ja si qëndron e vërteta

“Football Leaks” zbuloi raportin e bujshëm i cili u publikua në “Der Spiegel”, ku thuhej se Sergi Ramos kishte rezistuar pozitiv me doping, por...

A duhet t’i hani organet e brendshme të kafshëve? Ja e vërteta

Ka shumë persona të cilët nuk konsumojnë mish të organeve për shkak se mendojnë që nuk janë të shëndetshme, sepse ato filtrojnë toksinat nga...

Pretendoi se ishte vetëplagosur, zbulohet e vërteta e ngjarjes në Mat

Autoritetet kanë mundur të zbardhin plagosjen me armë të ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure në fshatin Bushkash të Matit. Fillimisht policia mori informacion se...

Video/E vërteta për vajzën e përdhunuar, Artan Hoxha dhe Basir Çollaku përplasen në studio

Në studion e emisionit “Opinion” është diskutuar mbrëmjen e djeshme për denoncimin e ish-oficerit të policisë Emiljano Nuhu, i cili ka akuzuar se është...

Të fundit

Lëvizja e mjeteve edhe të dielën, Policia e Shtetit jep njoftimin e fundit

Policia e Shtetit, pas deklarata kontradiktore nëse do të lejohen të lëvizin mjetet të dielën apo jo, duket se ka marrë vendimin final. Pas konfuzionit...

“Asnjë lëshim”, përfaqësuesi i opozitës jep sinjalet para mbledhjes së Këshillit Politik

Teksa pritet që për pak orë të mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesi i LSI në këtë tryezë, Petrit Vasili, ka dhënë mesazhe...

Pjesë e organizatës kriminale, kapet 29-vjeçari me rrezikshmëri të lartë

Nga ana e policisë është kapur një 29-vjeçar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Shtetasi me inicialet V. Gj., 29 vjeç, banues në Spathar, Vau...

E diela me apo pa makina? Policia e Shtetit dhe Rama japin versione të ndryshme

Kryeministri Rama dhe Policia e Shtetit kanë një përplasje lidhur me vendimet që kanë ndërmarrë, referuar masave ndaj pandemisë. Policia bie ndesh me atë çfarë...

“Brenda 5 qershorit i hedhim në llogari”/ Rama jep njoftimin e rëndësishëm

Kryeministri Rama ka bërë me dije se pas 5 qershorit, punonjësve do t’u hidhen në llogari pagat e luftës edhe për ata që nuk...
WhatsApp KONTAKTO TT