E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

Turp!

“Hapni llotot”/ Balla ironizon Bashën: Lulëzim turp për ty, kjo qënka arsyeja

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar sërish përmes një postimi në facebook lidhur me protestën e opozitës në Bulevard. Ndërsa...

“Turp! ‘Vampirja’ plakë që i gëzohet tragjedisë së shqiptarëve”

Edhe pastaj kërkojnë bashkëjetesë!!! Kultivojnë tani me dekada politikë fashizoide ndaj shqiptarëve…, madje edhe monstra të këtilla si kjo ‘vampirja’ plakë prof. Vankovska, që...

Sherri në protestë, Balla: Turp për PD-në e LSI-në. Të nisin hetimet

Taulant Balla ka fajësuar PD-në dhe LSI-në për dhunën ndaj policëve. Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, i kërkoi Prokurorisë të nisë menjëherë...

“Vuaj nga diabeti dhe kam turp”/14-vjeçarja rrëfen historinë e saj

Ka qenë vetëm 2 vjeçe, kur prindërit e Laurës zbuluan që e vogla e tyre ishte e sëmurë me diabet. E prej atëherë e...

“Turp, jeni qesharakë”, ish-sulmuesi i Juves dhe i ati dënohen me 21 vite burg

Gjyqi më i madh në Italinë veriore kundër Ndragetas ka marrë vendimet për bashkëpunuesit që kishin lidhje të ngushta me grupin e mirënjohur kriminal....

Studiuesi Erald Kapri: Janë një turp i madh emërtimet e rrugëve në Tiranë

Studiuesi Erald Kapri ka reaguar për emërimet që i bëhen rrugëve apo veprave publike me emrat e personave që i kanë lyer duart më...

“Nusja” e Topallit i përvishet Ramës: S’keni turp! Na tregoni gishtin e mesit

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar mbrëmjen e djeshme lidhur me mbylljen e pikave të basteve. Ai deklaroi se kjo gjë nuk bëhet aspak për...

Zemërim dhe turp, rasti i familjes së Adrianit u ‘thyen zemrat’ banorëve

Banorët në Mirecurtiens të Francës janë ndjerë të trishtuar, zemëruar dhe turpëruar, pas dëbimit të një familje shqiptare. Rreth orës 6:30, policia kishte dëbuar...

“Turp të vijë, je kancer i shqiptarëve”, motra e gangsterit të Shkodrës sulmon Berishën

Një ditë më parë ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në “Facebook”, foton e një prej të arrestuarve në Shkodër. Sipas tij, ai është mik...

Bukë me vete në plazh? Shqiptarët kanë turp: Ata që marrin, të pushojnë në mal! (Video+Foto)

Vite më parë të bëje pushime në Shqipëri ishte shumë më ndryshe se sot. Teksa gjatë kohës së komunizmit tre ishin elementët të cilët...

Të fundit

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...