E martë, 14 Korrik, 2020
31 C
Tirana

Etiketa

rrezikon

Mali i Zi protestoi kundër Shqipërisë/ Klosi: Kush ndot mjedisin rrezikon që të…

Mali i Zi ka protestuar kundër Shqipërisë për ndotjet në lumin Buna. Ndërkohë së fundmi ka reaguar ministri i Mjedisit Blendi Klosi. Ky i...

Sa vite burg rrezikon pedagogu që i kërkoi studentes favore seksuale?

Pas publikimit të video-skandalit në emisionin “Stop”, ku pedagogu Denis Himçi i kërkonte favore seksuale studentes në këmbim të kalimit të provimeve të mbartura,...

Rregulli i ri për vizat në SHBA, kushti që rrezikon qindra mijëra njerëz

Administrata e Presidentit Trump njoftoi të hënën një rregull të ri që mund t’u mohojë vizat dhe qëndrimin e përhershëm qindra mijëra njerëzve nëse...

Rrebeshi i shiut rrezikon jetën e qytetarit, shihni si uji “e merr me vete” (Video)

Disa rajone në Kosovë, si pasojë e reshjeve të shiut, ka pasur përmbytje. Por, përveçse rrezikut të shkatërrimit të pronave të ndryshme, reshjet kanë...

Rrezikon 1 deri në 5 vite burg, Neymar përfundon në polici (Video)

Neymar është duke kaluar një moment “të errët” në karrierën e tij. Pas një dëmtimi të rëndë që e lë jashtë fushave për një...

U shpall “njeriu më i fuqishëm në Britani”, shqiptari sot rrezikon burgun

Jimmy Marku, shqiptari që në vitin 2008 fitoi një konkurs ku u shpall “njeriu më i fuqishëm në Britani”, sot është në telashe më...

Rrezikon mandatin, flet ish-aleati i Bashës: Jam shpallur i pafajshëm

Kryetari i partisë së pensionistëve të Shqipërisë, Selami Jenishehri rrezikon mandatin e deputetit, vetëm pak ditë pasi u betua në Kuvend. Kjo pasi deputeti ka...

Gënjeu në formularin e dekriminalizimit, deputeti më i ri rrezikon mandatin

Kreu i Partisë së Bashikimit Popullor të Pensionistëve të Shqipërisë, Selami Jenisheri u betuar këtë javë në Parlament, por ai mund ta humbasë mandatin...

Guardiola në ankth, City rrezikon të përjashtohet nga Champions League

Manchester City është kurorëzuat kampion i Premier League, pas një sezoni fantastik dhe një konkurrence mjaft të madhe. Por tashmë një lajm i keq...

Më i keqi në 5 vite/ Cikloni tmerron indianët, rrezikojnë 100 milionë njerëz

Ajo që pritet të jetë cikloni tropikal më i fuqishëm i Indisë në pothuajse 5 vitet e fundit, po lëviz drejt 100 milionë banorëve...

Të fundit

Policia “shtrëngon” rripin, nis monitorimin me 32 dronë nga toka e ajri (VIDEO)

Për të parandaluar kultivimin e kanabisit, Policia e Shtetit njofton se ka intesifikuar kontrollet e territorit nga toka dhe ajri. Plot 123 grupe kontrolli...

U konfirmua pozitiv javën e kaluar, si shfaqet gjendja shëndetësore e Isa Mustafës

Zyrtarja e marrëdhënieve me publikun në LDK, Gentiana Azemi, shprehet se gjendja e Isa Mustafës është shumë e mirë. “Gjendja e kryetarit Mustafa është shumë...

I shiti SHBA-së informacione për programin e raketave, ekzekutohet spiuni iranian

Një shtetas iranian është ekzekutuar, me akuzën se ishte spiun i CIA-s. Lajmin në fjalë e ka përcjellë zëdhënësi i Ministrisë së Drejtësisë në...

Shqipëria dhe Kosova duhet të jenë një shtet

Nga Spartak Ngjela Duhet të bëhemi të ndërgjegjshëm për një gjë: Shqipëria dhe Kosova duhet të jenë një shtet. Vetëm ky bashkim i nxjerr shqipëtarët...

Dobësohen ndjeshëm Dollari dhe Franga, humbet mbi 1 pikë Paundi

Monedha evropiane vazhdon edhe këtë të martë të ruaj të njëjtat vlera sikurse dje duke u blerë sot me 123.7 lekë dhe duke u shitur me 124.3...