E martë, 14 Korrik, 2020
31 C
Tirana

Etiketa

rrezikon

Milani rrezikon të turpërohet, por në fund feston me ‘manita’ (Video)

Milani ka zhvilluar një ndeshje me shumë ‘fytyra’ përballë modestëve të Dudelange, ndeshje e zhvilluar në ‘San Siro’ e cila përfundoi me rezultatin e...

Dridhet Milani, ylli i mesfushës rrezikon të mbyllë sezonin

Milani pavarësisht investimeve që ka bërë në merkaton e verës, nuk ka arritur të japë atë që pritej në fushën e lojës. Kuqezinjtë kanë...

Zgjedhjet amerikane të mesit të mandatit, çfarë rrezikon Donald Trump

Nga Doug Criss “CNN”/ Miliona votues amerikanë, do të shkojnë shumë shpejt në votime në të gjithë SHBA. Ata nuk do të zgjedhin një president. Por...

Fitore me ‘dhimbje’ për Barcelonën, dëmtohet Messi dhe rrezikon… (Video)

Barcelona është rikthyer tek fitoja në La Liga pas tre barazimesh dhe një humbje, por kjo mund të jetë fitorja më e dhimbshme e...

Henry ‘dështon’ në provën e parë, Monaco rrezikon rënien (Video)

Eksperienca e re e Thierry Henry si trajner ka filluar në mënyrën më të keqe të mundshme. Pasi Monaco është mposhtur me rezultatin 2-1...

PD-ja nuk futet në zgjedhje, vendi rrezikon konfrontim

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sonte se nuk ka për të hyrë në zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. I ftuar sonte në studion...

Çështja e emrit/ Maqedonia rrezikon ndarjen

Referendumi për emrin e Maqedonisë po shihet i suksesshëm në favor të ndryshimit të emrit. Tash i mbetet Kuvendit të vendosë nëse do të miratojë...

Rrezikon të gjymtohet, vogëlushi shqiptar ka nevojë për ndihmë

Komuniteti shqiptarë  në Nju Jorku dhe New Jersey, po kërkon ndihmë për vogëlushin Ilvi. Ai do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikalë, por familja nuk...

I sëmuri me hemofili rrezikon jetën, mungon faktori 9

“Fiks Fare” sjell në vëmendje vështirësitë dhe sorollatjen që i duhet një të sëmuri me hemofili për të marrë mjekimin e domosdoshëm për të...

“Lajthitja” e Douglas Costas, rrezikon të dënohet me disa ndeshje (Video)

Juventusi ka fituar përballë Sassuolos falë dy golave të shënuar nga Cristiano Ronaldo, por ka humbur një lojtarë mjaft të rëndësishëm. Është Dougl;as Costa...

Të fundit

Policia “shtrëngon” rripin, nis monitorimin me 32 dronë nga toka e ajri (VIDEO)

Për të parandaluar kultivimin e kanabisit, Policia e Shtetit njofton se ka intesifikuar kontrollet e territorit nga toka dhe ajri. Plot 123 grupe kontrolli...

U konfirmua pozitiv javën e kaluar, si shfaqet gjendja shëndetësore e Isa Mustafës

Zyrtarja e marrëdhënieve me publikun në LDK, Gentiana Azemi, shprehet se gjendja e Isa Mustafës është shumë e mirë. “Gjendja e kryetarit Mustafa është shumë...

I shiti SHBA-së informacione për programin e raketave, ekzekutohet spiuni iranian

Një shtetas iranian është ekzekutuar, me akuzën se ishte spiun i CIA-s. Lajmin në fjalë e ka përcjellë zëdhënësi i Ministrisë së Drejtësisë në...

Shqipëria dhe Kosova duhet të jenë një shtet

Nga Spartak Ngjela Duhet të bëhemi të ndërgjegjshëm për një gjë: Shqipëria dhe Kosova duhet të jenë një shtet. Vetëm ky bashkim i nxjerr shqipëtarët...

Dobësohen ndjeshëm Dollari dhe Franga, humbet mbi 1 pikë Paundi

Monedha evropiane vazhdon edhe këtë të martë të ruaj të njëjtat vlera sikurse dje duke u blerë sot me 123.7 lekë dhe duke u shitur me 124.3...