E enjte, 24 Shtator, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

romance

Adrola Dushi flet pas lajmeve për lidhjen me Capital T

Mediat rozë kanë shkruar shumë për një romancë të mundshme ndërmjet bukuroshes Adrola Dushi dhe Capital T. Ata janë komentuar për një lidhje, ndonëse...

Luana dhe Krenari janë ndarë? Ja si qëndron e vërteta

Së fundmi është aluduar se Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj mund t’i ketë dhënë fund marrëdhënies, dhe shkak për këto aludime është bërë Instagrami. Ata nuk...

“Zemra ime është e kyçur”, Thomas Strakosha më i dashuruar se kurrë

Portieri i Lazios dhe i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, po kalon moment të mirë edhe jashtë fushe. Esther Adjoa Asiedu është vajza që i ka...

Në romancë prej një viti, zbulohet vajza që i ka marrë zemrën Shpat Kasapit (FOTO)

Shpat Kasapi shpesh është lakuar në mediat rozë lidhur me romancat e tij. Ndonëse është ngacmuar shpesh kohët e fundit, ai ka lënë të...

“Do të flasë sot për herë të parë dhe të fundit”, Adrola Dushi flet për romancën e shumëpërfolur

Modelja Adrola Dushi ka qenë në fokus të mediave, sa i përket anës së saj sentimentale. Fillimisht u raportua se është në një lidhje...

Grezda publikon foto intime me Oriola Marashin në ashensor

Në anën profesionale, Eros Grezda nuk po kalon një moment të mirë, pasi nuk u grumbullua nga trajneri Edi Reja me kombëtaren. E ndërsa...

“Është e ëmbël, më motivon”, aktori turk flet për ‘romancën’ me Hande Erçel (FOTO)

Aktorja Hande Erçel është komentuar në mediat turke, për një romancë me aktorin Kerem Bursin. Ata luajnë së bashku në serialin “Sen Çal Kapimi”,...

U kap ‘mat’ me modelen, Robert Berisha flet për herë të parë për jetën e tij (FOTO)

Këngëtari Robert Berisha është përfolur për një rikthim me modelen Xhesika Kadiu. Thashethemet nisën kur në rrjet qarkulloi një foto e dyshes në shoqërinë...

DJ Sardi më në fund zbulon fytyrën e vajzës që i ka ‘vjedhur’ zemrën (FOTO)

DJ Sardi ka zbuluar fytyrën e të dashurës së tij, të cilën e mban misterioze prej kohësh. Kohët e fundit lidhja e Sardit me...

“Unë s’kam unazë në gisht”, Jonida Maliqi flet për raportin me Romeo Veshajn

Këngëtarja Jonida Maliqi është shpesh kryefjalë e mediave rozë, për romancën me Romeo Veshaj. Lidhja e tyre është bërë më e konsoliduar, e ndrësa...

Të fundit

Në kërkim të vaksinave

Nga: Sokol Balla Shqipërisë i duhen vaksinat. I duhen sigurisht për pandeminë, dhe qeveria thotë se do të na i sigurojë ato ndoshta brenda muajit...

Ndodh e papritura në emisionin “Përputhen”, konkurrenti largohet me urgjencë nga studio (VIDEO)

Çdo ditë emisioni "Përputhen” në Top Channel ofron shumë surpriza. Me plot të papritura ishte emisioni i djeshëm, ku një nga protagonistët e ka...

Paralajmërimi për protestë, Rama pret 4 mjekë në kryeministri

Një grup prej 4 mjekësh kanë filluar takimin me kreun e qeverisë Edi Rama në Kryeministri. Mësohet se në takim është e pranishme është edhe...

“Çdo qëndrim kokëfortë, s’do i shërbente të ardhmes drejt BE-së”, Meta kundër ndërtimit të HEC-eve në lumin Vjosë

Presidenti Ilir Meta ka ngritur sot shqetësimin me ndërtimin e disa HEC-eve në vendin tonë, që sipas tij, ushtrojnë aktivitete armiqësore në zonat e...

Merrte para për provime, pranga pedagogut në Korçë dhe sekserit

Pedagogu i Fakultetit të Shkencave Sociale në Universitetin ‘Fan Noli’, Alket Dino, është arrestuar pasi ka përfituar shuma monetare në këmbim të dhënies së...