Moderatorja shqiptare konfirmon lidhjen me këngëtarin e njohur (FOTO-VIDEO)

Moderatorja Dojna Mema ka zyrtarizuar lidhjen e saj me Vlashent Satën. Me postimin e saj të fundit në Instagram, Dojna ka zbuluar në një frekuencë se po drekon me Vlashentin, duke konfirmuar kështu edhe lidhjen e shumë përfolur.

Kohët e fundit ajo ka qënë në fokus të mediave rozë, pasi ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dhe profesionale.

Ajo befasoi me largimin e papritur nga ‘Top Channel’, e ndërsa tashmë s’ka më asnjë dyshim për jetën e saj personale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)