E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Moderatorja shqiptare konfirmon lidhjen me këngëtarin e njohur (FOTO-VIDEO)

Moderatorja Dojna Mema ka zyrtarizuar lidhjen e saj me Vlashent Satën. Me postimin e saj të fundit në Instagram, Dojna ka zbuluar në një frekuencë se po drekon me Vlashentin, duke konfirmuar kështu edhe lidhjen e shumë përfolur.

Kohët e fundit ajo ka qënë në fokus të mediave rozë, pasi ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dhe profesionale.

Ajo befasoi me largimin e papritur nga ‘Top Channel’, e ndërsa tashmë s’ka më asnjë dyshim për jetën e saj personale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...