E martë, 19 Janar, 2021
-2 C
Tirana

E lidhur me futbollistin 19 vite më të ri, aktorja tregon çfarë i tha ish-burri

Aktorja Adriana Matoshi ka folur për jetën e saj private. Fokusi ishte tek partneri i saj i ri, për të cilën është përfolur shumë kohët e fundit. Ajo është në një romancë me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld.

E ftuar në “Ftesë në 5”, aktorja tha se pasi dolën disa herë bashkë, e kuptuan se ishin bërë për njëri-tjetrin. Një shoqe e saj është bërë shkak për këtë lidhje. Sa i takon së ardhmes, aktorja u shpreh se dëshiron t’ia lërë kohës dhe se aktualisht po shijon momentin.

“Ai njihte shoqen time dhe i kishte thënë për mua. Ne dolëm sepse ajo na shtyu të takoheshim dhe për shumë kohë shëtisnim bashkë dhe u njohëm.

Aty kuptova sa i pjekur ishte Keith, por nuk pati asgjë më shumë. Pastaj kuptuam që ndjenim për njëri-tjetrin. Unë jam shumë e lumtur dhe për sa kohë do vazhdojë të ketë dashuri, kjo lidhje do të zgjasë. Por nuk shkoj larg me mendimet për të ardhmen, pasi po shijoj momentin”, u shpreh Matoshi.

Adriana është nënë e katër fëmijëve, më i madhi nga të cilët është 20 vjeç. Ajo deklaroi se të katërt e kanë pritur mirë lidhjen e saj, dhe se e kanë mbështetur. Po kështu e ka suportuar edhe ish-bashkëshorti i saj.

Adriana Matoshi rrëfeu dje në emision se ish-bashkëshorti e ka mbështetur marrëdhënien e re të saj, ku i ka thënë: “Ti gjithmonë ke ditur të zgjedhësh njerëz të bukur!”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Artan Hoxha thirrje SPAK-ut: Jepi drejtim dosjes së ekzekutimit të Artan Santos

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ka bërë thirrje Prokurorisë së Posaçme (SPAK) që të zbardhë ekzekutimin e Artan Santos, drejtuesin e bankës Credins, të...

Dëgjohen dy shpërthime të fuqishme në Lezhë

Dy shpërthime të fuqishme kanë tronditur Lezhën dhe Shëngjinin mbrëmjen e sotme, me një diferencë kohore prej 1 minuti nga njëra-tjetra. Shpërthimi i parë është...

Aleksei Navalni, një rival serioz apo opozitar i “kontrolluar” nga Putin

Aleksei Navalni është opozitari më guximtar në Rusi, që i kundërvihet regjimit autokratik të Vladimir Putinit. Juristi 44-vjeçar ka mbi 4 milion ndjekës në...

Trondisin mjekët në Wuhan: Na kërkuan të gënjejmë për vdekjet nga Covid (Video)

Wuhani është në qendër të vëmendjes pas spekulimeve se koronavirusi ka dalë fillimisht nga një laborator në qytetin kinez. Daily Mail shkruan se një dokumentar...

Vaksinimi kundër Covid-19/ Vuçiç: Të gatshëm të ndihmojmë edhe shqiptarët

Presideni i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka thënë se janë të gatshëm që të ndihmojnë shqiptarët me vaksina. I pyetur nga gazetarët, ai tha se serbët...