Donaldi i shpreh publikisht dashurinë Bora Zemanit (FOTO-VIDEO)

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori e njëkohësisht moderatori Donald Veshaj, çdo ditë e më shumë po e bëjnë publike lidhjen e tyre. Ata nuk i kursejnë komentet ndaj njërit-tjetrit në rrjetet sociale.

Donaldi ka pasion pikturën, pasi ka përfunduar edhe studimet për të. Së fundmi ka surprizuar partneren e tij, duke i bërë një pikturë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 (@donaldveshaj)


Gjithçka është konkretizuar në një video, ku dëshmon të gjithë procesin e punës.