E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Donaldi i shpreh publikisht dashurinë Bora Zemanit (FOTO-VIDEO)

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori e njëkohësisht moderatori Donald Veshaj, çdo ditë e më shumë po e bëjnë publike lidhjen e tyre. Ata nuk i kursejnë komentet ndaj njërit-tjetrit në rrjetet sociale.

Donaldi ka pasion pikturën, pasi ka përfunduar edhe studimet për të. Së fundmi ka surprizuar partneren e tij, duke i bërë një pikturë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 (@donaldveshaj)


Gjithçka është konkretizuar në një video, ku dëshmon të gjithë procesin e punës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...