Shqipja dhe Arjoni bëhen bashkë për të nxjerrë të ‘palarat’ e “Për’puthen”

Konkurrentja e pezulluar e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, është rikthyer sërish në fokus nga Arjoni, i cili teksa ka qenë duke komunikuar live me fansat, paralajmëroi se shumë shpejt do të tronditen nga sekretet që ai do të nxjerrë.

Siç duket, Shqipja do të bëhet bashkë me Arjonin, konkurrent në “Për’puthen”, për t’i nxjerrë të palarat emisionit.

Gjatë një videoje live në Instagram, Arjoni është shprehur se do ta takojë shumë shpejt Shqipen, pasi bashkë do të nxjerrin disa të palara “shumë tronditëse”. Kjo video ka marrë vëmendjen e Shqipes, e cila konfirmon se është gati për këtë plan.