E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Shqipja dhe Arjoni bëhen bashkë për të nxjerrë të ‘palarat’ e “Për’puthen”

Konkurrentja e pezulluar e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, është rikthyer sërish në fokus nga Arjoni, i cili teksa ka qenë duke komunikuar live me fansat, paralajmëroi se shumë shpejt do të tronditen nga sekretet që ai do të nxjerrë.

Siç duket, Shqipja do të bëhet bashkë me Arjonin, konkurrent në “Për’puthen”, për t’i nxjerrë të palarat emisionit.

Gjatë një videoje live në Instagram, Arjoni është shprehur se do ta takojë shumë shpejt Shqipen, pasi bashkë do të nxjerrin disa të palara “shumë tronditëse”. Kjo video ka marrë vëmendjen e Shqipes, e cila konfirmon se është gati për këtë plan.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...