E premte, 28 Janar, 2022
2.5 C
Tirana

Etiketa

Për’Puthen

Historia e konkurrentit të “Për’puthen”: Partnerja vdiq disa muaj pas ndarjes

Pas katër muajve në emisionin "Për’puthen", Denzeli arriti që të zhvillonte takimin e tij të parë me një vajzë. Në bisedën me Alesian, ai...

Përjashtohet konkurrenti i “Për’puthen”, sapo ishte prezantuar në publik

Një nga konkurrentët i cili u pranua natën e “Për’puthen Prime”, i quajtur Bakiu, pati një rrugëtim tejet të shkurtër, pasi ai kishte gënjyer...

S’kishte ndodhur më parë! Ana dhe Mevlani rikthehen në “Për’puthen 3”

Autorja e emisionit “Për’puthen”, Olsa Muhameti, i ka dhënë edhe një shans dy ish-konkurrentëve Ana Lleshi dhe Mevlan Shaba, për të gjetur dashurinë. Ana dhe...

Sherr mes vajzave/“Ç’famë ka Beniada, që del nudo për 100 mijë euro?” (VIDEO)

Një përplasje ka ndodhur në “Big Brother VIP” ndërmjet Antonelës dhe Beniadës. Antonela e ka ngacmuar, e madje e ka pyetur se çfarë modeleje...

Konkurrentja njofton largimin nga “Për’puthen”, u dyshua për një lidhje jashtë

Antonia Gjoka ka vendosur të largohet nga "Për’puthen" për një periudhë nga programi, për arsye shëndetësore. Me anë të një postimi në Instastory, ajo...

Përplasjet me Ritvanën, Argjendi lë papritur “Për’puthen” (VIDEO)

Argjendi, djali i parë që u prezantua për këtë sezon në “Për’puthen”, vendosi të largohej nga programi. Afrimitet pati me Ritvanën, e ndërsa gjatë...

Surprizon ish-konkurrentja e “Për’puthen”: Kam një vajzë

Ish-konkurrentja e "Për’puthen", Arlida Nezha, e njohur ndryshe si Tola, i ka surprizuar të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale, teksa ka zbuluar se ajo...

“Për’Puthen”, a nuk vriten vajzat nëse nuk puthen?

Nga: Lorenc Vangjeli Historia është e thjeshtë. Fare e thjeshtë. Një skenar pothuaj i rëndomtë që ndodh në mijëra forma, mënyra e personazhe të ndryshëm,...

“Më ra tensioni”, Konomi reagon për skandalin e “të dashurit të fshehtë”

Alvisa, një ndër vajzat e “Për’puthen” është komentuar gjerësisht për denoncimin që ajo bëri në emision, ndaj ish të dashurit. Kishte nga ata që...

Shantazhe me video në “Për’puthen”, Arjan Konomi: Alvisa bën viktimën

Një nga konkurrentet e "Për’puthen", është shantazhuar me video për të lënë emisionin. Puntata e djeshme ka qenë tejet e tensionuar për Alvisën, e...

Të fundit

Mesazhet e Nokës me Nikollën e Manjën/Alibeaj: “Foltorja” bashkëpunon me Ramën

Në seancën e djeshme plenare të zhvilluar në Kuvend, mediat kanë kapur bisedat nga celulari i deputetit demokrat Flamur Noka, që ka zhvilluar në...

“Non grata”, Berisha: Kam bindjen se SHBA do ta korrigjojë gabimin

Për Berishën, deklarimi “non grata” nga ana e SHBA-së, është i bazuar në shpifje. Në emisonin "Opinion" në Tv Klan, Berisha ka deklaruar se...

“Urdhër nga Rama për të sulmuar FSHF-në”? Veliaj e thotë troç

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka hedhur poshtë në mënyrë kategorike hipotezën nëse me urdhër të Ramës ka sulmuar FSHF-së. I ftuar...

Rama bën parashikimin e ‘frikshëm’: Më 6 mars futet Meta, bashkohet me Berishën

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open”, kryeministri Edi Rama ka bërë një parashikim për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit. Ai ka thënë...

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...