E mërkurë, 20 Janar, 2021
3 C
Tirana

Etiketa

Rezarta Shkurta

Momente intime në jahtin luksoz, Rezarta Shkurta publikon videon nga pushimet me Ermalin

Së fundmi, bukuroshja Rezarta Shkurta ka menduar t'i rrisë pak temperaturat. Ajo ka publikuar një video, teksa është duke shijuar disa ditë pushime me...

Rezarta tregon si u njoh me Ermalin: “Desh u përplasëm me makinë”

Rezarta Shkurta ka ndarë në rrjetet sociale disa detaje nga njohja e saj me Ermal Hoxhën, nipin e diktatorit Enver Hoxha. Ajo i është pergjigjur...

Rezarta Shkurta tregon se si moderatorja e njohur për pak e ndau nga Ermali

Rezarta Shkurta ka ndarë me publikun historinë e para shumë vitesh, se si një intervistë u bë shkak për 'ndarjen' e saj me Ermalin....

“Me çfarë lekësh e hape biznesin?” Rezarta Shkurta nuk ia përton komentuesit

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka zgjeruar së fundmi biznesin e saj të studios së fotografive, duke hapur edhe një filial në Kosovë. Mirëpo kjo...

Rezarta Shkurta: Kur Ermali ishte në burg, m’u dhjetëfishuan fitimet

"Nuk ka reklamë të keqe apo të mirë, mjafton të përmendesh". Ky ishte një ndër mësimet që ka marrë Rezarta Shkurta, teksa bashkëshorti i...

Përfshihet nga flakët shtëpia e nipit të Enver Hoxhës, këngëtarja poston foton

Këngëtarja e njohur shqiptare ka bërë me dije se mbrëmja e kaluar nuk ka qenë aspak e qetë për familjen e saj, pasi banesa...

Uau çfarë arredimi! Hyni brenda shtëpisë së Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës

Rezarta Shkurta së fundmi ka realizuar një festë në shtëpinë e saj dhe nuk ka ngurruar që disa momente gëzimi t’i ndajë edhe me...

Vetëm 5 vjeçe! Rezarta Shkurta zbulon talentin e vajzës së saj, stërmbesës së Enver Hoxhës

Këngëtarja Rezarta Shkurta, të cilën e kemi parë prej shumë kohësh të distancuar nga muzika, zgjedh që në profilin e saj në “Instagram” të...

Rezarta Shkurta, së shpejti nuse

Jo vetëm një projekt muzikor që do të vijë së shpejti, por Rezarta Shkurtën do ta shohim të veshur edhe me të bardha. https://tiranatoday.al/rezarta-shkurta-jep-lajmin-e-bukur-10-muaj-pasi-ermal-hoxha-la-qeline/ Këngëtarja së...

Rezarta Shkurta jep lajmin e bukur, 10 muaj pasi Ermal Hoxha la qelinë

Pasi bashkëshorti i saj Ermal Hoxha la qelinë në shtator të vitit që lamë pas, familja e Rezarta Shkurtës është më e lumtur se...

Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...