E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Vetëm 5 vjeçe! Rezarta Shkurta zbulon talentin e vajzës së saj, stërmbesës së Enver Hoxhës

Këngëtarja Rezarta Shkurta, të cilën e kemi parë prej shumë kohësh të distancuar nga muzika, zgjedh që në profilin e saj në “Instagram” të ndajë me ndjekësit momente familjare.

Së fundmi, ajo ka publikuar fotot e të bijës, Herës, teksa shfaqet duke pikturuar në telajo. Këtë herë ajo ka zbuluar talentin e vogëlushes së saj që duket se e ka trashëguar prej së ëmës, pasi kjo e fundit, para se t’i futej botës së këngës dhe modelingut, ka studiuar për pikturë në liceun e Durrësit.

Kujtojmë që Rezarta u vendos disa kohë në qendër të vëmendjes së medias, pasi bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha, u përfshi në trafikun e drogës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...