E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

“Me çfarë lekësh e hape biznesin?” Rezarta Shkurta nuk ia përton komentuesit

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka zgjeruar së fundmi biznesin e saj të studios së fotografive, duke hapur edhe një filial në Kosovë.

Mirëpo kjo gjë nuk i ka shpëtuar edhe ndjekësve të saj në Instagram, të cilët e kanë pyetur në Instastory se ku i gjeti paratë për këtë zgjerim.

“Me çfarë lekësh e ke hapur kompaninë”, e ka pyetur një nga ndjekësit këngëtaren.

Si duket, Rezarta nuk e ka marrë mirë këtë pyetje, duke e cilësuar si tendencioze. Sipas saj, nuk kushton shumë ta hapësh por duhet të jesh i zoti ta mbash.

“Një gjë është e sigurt, jo me lekët e tua. Për të gjithë ata që kanë pyetje tendencioze si e juaja, është e vetmja punë që s’kushton shumë ta hapësh, por ta mbash, dhe për t’u mbajtur, do talent që ta jep vetëm zoti”, u përgjigj këngëtarja.

Rezarta Shkurta ka qenë prej kohësh në qendër të vëmendjes për shkak të skandalit të bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha, i cili ishte i përfshirë në laboratorin e drogës në Xibrakë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...