Rezarta tregon si u njoh me Ermalin: “Desh u përplasëm me makinë”

Rezarta Shkurta ka ndarë në rrjetet sociale disa detaje nga njohja e saj me Ermal Hoxhën, nipin e diktatorit Enver Hoxha.

Ajo i është pergjigjur një ndjekëse në Instagram se si ishte njohur me Ermalin.

“Desh u përplasëm me makinë. Po ai si nga Gjirokastra që është, që mos të paguante dëmin që bëri, më mori për nuse, – eshte pergjigjur ajo.

Di të them që Ermali është djali i ëndrrave…Është një partner shumë i kujdesshëm me mua, dhe një baba shumë i dashur, i përkushtuar dhe me shumë durim për Herën.