E premte, 25 Shtator, 2020
27 C
Tirana

Etiketa

showbiz

Ermal Fejzullahu uron gruan për ditëlindje me këto fjalë të ëmbla

Sot është një ditë e vecantë në familjen e Ermal Fejzullahut. Nëpërmjet një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram, Ermali pranë fotos...

Noah, motra e Miley Cyrus: Jam ndjerë gjithmonë nën hijen e motrës

Miley Cyrus ka qenë në qendër të vëmendjes që nga fëmijëria, si mund te jete ndjere motra esaj Noah Cyrus? Ajo gjithmonë është ndier nën...

Majk ironizon : “E qysh mundesh me i besu fjalës të du që del prej buzëve fallc”

Majk është padyshim një ndër këngëtarët më të komentuar në media e rrjete sociale. Ai ka shumë fansa dhe vazhdimisht është aktiv me postime...

Belen Rodriguez rrëfen: “Stefano më la një mesazh”

Belen Rodriguez ende vuan nga mënyra sesi u nda nga Stefano De Martino para disa vitesh. Edhe pse ka kaluar një kohë e gjatë që...

Ronela Hajati: “Komentet me hormone kursejini se do ju lërë gruaja me sekonda”

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në Shqiperi. Mjaft aktive ne rrjetet sociale , se fundmi ajo ka postuar nje foto ne...

Mc Kresha: “Pak nga pak po iki nga muzika”

Reperi i njohur Mc Kresha dhe bashkeshortja e tij, Erzina së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Gjatë një lidhje direkte në...

Tayna: “Kjo është mënyra se si e falënderoj Zotin për bekimet e mia”

Tayna është shumë aktive me postime në rrjete sociale sidomos në këtë kohë kur është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit. Në...

Së shpejti nënë, Jonida rrëfen “frikën” e bashkëshortit

E ftuar në një lidhje tek “Rudina” pasditen e djeshme Jonida Vokshi foli për ditët e saj në karantinë, ditëlindjen por sigurisht vëmendjen e...

E akuzuan për ndërhyrje estetike, Orinda Huta: S’më ka ardhur ora akoma

Orinda Huta është këngëtare shumë e njohur por kohet e findit ka lënë anash muzikën, për t'iu përkushtuar moderimit, ku ka edhe një emision...

Madonna në zi: humb jetën bashkëpunëtori historik Orlando Puerta

Mbretëresha e Poput është shumë e trishtuar për vdekjen e Orlando Puerta, bashkëpunëtorit historik që kontribuoi në suksesin e madh të yllit në botën...

Të fundit

Rrëzohet avioni ushtarak në Ukrainë, humbin jetën 20 studentë

Një avion ushtarak është rrëzuar në Ukrainë. Të paktën 20 persona kanë mbetur të vdekur. Avioni ushtarak  Antonov AN-26 u rrëzua pranë qytetit Chugheev...

Aksident në Ersekë, raportohet për dy të plagosur

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në në rrugën e Barmashit në Ersekë. Në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa raportohet se të paktën...

Pse u arrestua Hysni Gucati? Reagon Zyra e Prokurorit të Specializuar

Zyra e Prokurorit të Specializuar ka reaguar lidhur me arrestimin e kreut të Organizatës së Veteranëve të UÇK, Hysni Gucatin. Në komunikatën zyrtare për mediat, thuhet...

Në prag të valës së dytë të virusit, Kosova lehtëson masat për parandalimin e pandemisë

Qeveria e Kosovës ka miratuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së pandemisë së koronavirusit, ku vihet re lehtësimi i tyre. Të gjithë qytetarët...

Petro Koçi emërohet në krye të PS së Fierit

Zv. ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka marrë një tjetër post politik. Mësohet se atij i është besuar drejtimi i degës së Partisë Socialiste në...