Stil

Uau çfarë arredimi! Hyni brenda shtëpisë së Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës


               Publikuar në : 20:16 - 17/08/19 user tir

Rezarta Shkurta së fundmi ka realizuar një festë në shtëpinë e saj dhe nuk ka ngurruar që disa momente gëzimi t’i ndajë edhe me ndjekësit në llogarinë në Instagram.

Ajo na ka njohur me disa pamje të shtëpisë dhe s’mund të rrimë pa thënë se gjithçka duket e kuruar në detaj dhe ambienti është realisht shumë fantastik.

Çfarë arredimi… Nuk po shtojmë asgjë më shumë pasi videot e mëposhtme flasin vetë.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT