E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

qarë

Koço Devole tregon si e bëri për të qarë Elvana Gjatën në film

Aktori Koço Devole ka treguar për eksperiencën e tij në filmin “2 gisht mjaltë”, ku ka luajtur në rolin e babait të këngëtares, Elvana...

Këngëtarja shqiptare: Jam përballur me racizmin, kam qarë për shumë vite

Një ngjarje shumë e rëndë ndodhi dje në Gjermani, ku një masakër me 11 viktima u krye për shkak të racizmit. Kjo ngjarje solli reagime...

Justin Bieber zbulon arsyen pse e kemi parë kaq shpesh duke qarë

Shpeshherë këngëtarin e famshëm Justin Bieber e kemi parë duke qarë në publik dhe fansat janë shqetësuar për gjendjen e tij shëndetësore. Justin së fundmi...

Shqiptarët “qajnë” Notre-Dame, por nuk duan t’ia dinë për monumentet e vendit

Nga Anxhela Ferra U nevojitën afro 9 orë për të shuar zjarrin e rënë në katedralen më të famshme në botë, Notre-Dame në Paris. Edhe...

Si është të punosh me meshkujt? Aktorja shqiptare: Shkoj në shtëpi duke qarë (Video)

Aktorja e njohur shqiptare, Zamira Kita e ftuar në emisionin ‘Ftesë pa pesë’ është shprehur se është më e lehtë të punosh me femra...

Wanda Nara: Icardi ka qarë për Interin dhe nuk derdhi një pikë lot kur…

Mauro Icardi është përfolur shumë për një largim të mundshëm nga Interi, por kjo gjë nuk ka ndodhur edhe në këtë merkato vere. Ai...

Aktori i madh shkodran mes lotësh: Babai im është 90-vjeç, e gjeta duke qarë

Aktori i madh shkodran, Besnik Çinari ka folur për situatën në të cilën ndodhet Vllaznia në një intervistë për Supersport. Ai mes lotësh tregon...

Reformat/Senida Mesi: Opozita për t’i qarë hallin, luan lojëra të shëmtuara

Reforma në drejtësi ka hasur në pengesa dhe njëherësh është shoqëruar me debate dhe sulme politike. Zv/kryeministrja Senida Mesi teksa ka folur në Ora...

Të gjithë qajnë para Zotit, presidenti Duka e bëri për të… qarë!

Nga GËZIM SINEMATI/Fëmijët mbajnë radhë në fund të vitit për të takuar Plakun e Vitit të Ri me ëndrrën për të marrë dhuratë lodrën...

Qaka: Kam qarë 20 minuta, nuk arrij ta besoj (Video)

Kamer Qaka: një emër i panjohur për shumë shqiptarë, tashmë është pjesë e Shqipërisë dhe do të vihet menjëherë nën urdhrat e Kristian Panuçit. Por...

Të fundit

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...