E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

portokalli

Rezart Veleshnja tregon rrogën

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja, i cili në emisionin “Shiko kush luan” është një prej kapitenëve, ka zbuluar për të gjithë fansat e tij...

Aktori i “Portokalli”-së: Roja desh më shkatërroi karrierën

Erdit Asllanaj, i cili është një ndër aktorët më të dashur të "Portokalli"-së, duket se nuk e ka pasur aspak të lehtë që të...

Gaz Paja bëhet baba për herë të parë

Aktori i njohur i “Portokalli” Gaz Paja është bërë baba për herë të parë. “Dritare.net” raporton se bashkëshortja e aktorit ka sjellë në jetë një...

“Doktor çfarë janë duke bërë?”, ish-zëdhënësja e Berishës: U mërzita shumë! (VIDEO)

Ish-zëdhënësja e Sali Berishës, Juela Meçani, ka zbuluar në “Soirée” se gjatë kohës që e ka imituar Julian Deda në "Portokalli", ajo nuk e...

“Olsi Bylyku rikthehet në Portokalli?”, ja si përgjigjet aktori i humorit

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Rreze dielli”, ku ka folur edhe për eksperiencën...

Foto/ Kush është aktori i njohur i humorit që “çmendet” pas Tiranës

Sot po luhet në stadiumin "Selman Stërmasi" derbi më i zjarrtë i Shqipërisë, Tirana-Partizani. Në stadium janë parë edhe figura të njohura të ekranit dhe...

“Ti e ke për detyrë”, Salsano Rrapi tregon për herë të parë sherrin me gazetaren

Aktori e njëkohësisht moderatori Salsano Rrapi, ka pranuar publikisht se dhënia e intervistave nuk është se i ngjit shumë, ndaj është munduar që të...

Largimi i bujshëm i aktores së “Portokalli”-së/ Salsano Rrapi: Delina Zhupa iku fshehurazi!

Drejtuesi i programit të humorit "Portokalli" në Top Channel, Salsano Rrapi, teksa ka qenë i ftuar këtë mëngjes në "Rreze Dielli" në Report Tv,...

Ikën nga “Portokalli-a”, Delinda Disha shkon në Tv Klan (foto)

Aktorja e humorit, mjaft e dashur për publikun shqiptar, Delinda Disha i ka dhënë fund kontratës me spektaklin “Portokalli”. Largimi i saj nga “Portokalli” vjen...

“Ai është akullore, do ju dënojë Zoti për këtë gabim”, Veleshnja tallet rëndë me Dakon (foto)

Një ditë më parë, Departamenti i Shtetit vendosi ish-kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, në listën e personave që u ndalohet hyrja në...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT