E mërkurë, 13 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Fjoralba Ponari merr drejtimin e “Portokalli”-së

Fjoralba Ponari do të prezantojë sërish “Portokalli”-në. Moderatorja i ka dhënë fund dyshimeve, ku ka zbuluar detaje përmes një interviste virtuale me ndjekësit e saj.

“Me çfarë projekti je duke punuar për momentin?”, e ka pyetur dikush nga fansat moderatoren.

Fjoralba ka zbuluar se këtë sezon do të merret sërish me dy emisione, “Më thuaj një dëshirë” dhe “Portokalli”.

“Dy projekte që kam qenë në transmetim dhe sezonin e kaluar “Më thuaj një dëshirë”, madje shumë shpejt do të kemi një komunikim për datën që fillojmë transmetimin. Ndërsa “Portokalli”-a rifilon punën intensive javën e fundit të shtatorit”, është përgjigjur Ponari.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Lexo edhe :   Ilir Shaqiri rrëfen sekretin në "Big Brother": Kam tradhtuar gruan (VIDEO)

Sa do të shtrenjtohet energjia?

Qoftë për ngrohje, furnizim me karburant, apo për faturën e energjisë elektrike: konsumatorët duhet të paguajnë gjithnjë e më shumë para për energji. Cilat...

Si po tallet Sali Berisha me viganët e historisë

Nga: Pajtim Bello Sali Berisha, si në fillimet e 1991, kërkon të sëmbojë demokratët e Kukësit duke evokuar historinë e trevës së tyre. Sjellje tipike...

Mashtrimi me kreditë/Lihet në burg infermierja, lirohet bashkëpunëtorja

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi vendimin "arrest me burg" për infermieren Elisabeta Bardhollari dhe "arrest shtëpie" për Orjada Hoxhën, pasi akuzohen për...

I mori jetën gruas në sy të foshnjes/Piloti 33-vjeçar nuk kishte bashkëpunëtor

Autoritetet greke kanë dalë në përfundimin, se në krim për vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch në muajin maj në Greqi është i shoqi 33-vjeçar,...

Herët a vonë të gjithë do të thonë: E dua Doktoreshë Albanën

Nga: Lorenc Vangjeli Doktoreshë Albana Fico është një emër shumë i njohur në Tiranë. Në një kohë tjetër, ajo dhe shumë kolegë të tjerë si...