E martë, 26 Maj, 2020
9 C
Tirana

Etiketa

portokalli

Erion Isai i jep lamtumirën televizionit (mesazhi)

Kryebashkiaku i ri i Kolonjës, Erion Isai, do ti përkushtohet me kohë të plotë politikës, duke lënë në harresë aktrimin. Në këtë rrugëtim të...

“Flija në karrige”, ja gjesti prekës që Agron Llakaj ka bërë për Bes Kallakun

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku shprehet Agron Llakaj ishte një nga personat e parë që e ka ndihmuar në vitet e tij...

Florian Binaj do largohet nga “Portokalli”-a? Ja çfarë njoftimi ka për fansat

Tashmë ka startuar edicioni veror i spektaklit të humorit “Portokalli”, i titulluar “Verë dhe Portokalle”. Trupa e aktorëve çdo javë udhëton drejt një qyteti...

Policia nuk e kap dot aktorin e “Portokalli”-së, s’do ta besoni çfarë problemi ka

Ledio Lako, i cili tashmë është ndër veteranët e “Portokalli”-së, ka spikatur me personazhin e Kapos, Tironsit, por edhe role të tjera. Ai zbuloi...

E bëri publike, kjo aktore është gati ta zëvendësojë Xhemin në “Portokalli”

Aktorja e "Portokalli"-së, Delinda Disha, është gati të hedh një hap më tej në karrierën e saj. Madje ajo mund ta bëjë shumë mirë...

Xhemi Shehu është fiksuar keq, tregon besëtytnitë më të çuditshme që ka (video)

Mos e besoni po deshët, por moderatorja Xhemi Shehu beson në besëtytnitë. Jo vetëm kaq, por ajo ka disa objekte të caktuara që i...

“I kërkova ndjesë publikut”, Gaz Paja tregon incidentin në “Portokalli”

Presioni i kohës, emocionet e skenës, perfeksioni e shumë arsye të tjera ndikojnë në gjendjen e aktorit, por të gjithë në skenën e “Portokalli”-së...

Kush është aktorja e “Portokallisë” që i futet muzikës, bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Delinda Disha është një ndër aktoret më të njohura të spektaklit “Portokalli”, e cila ka spikatur që në fillimet e saj me rolet si...

“Katundari i rëndomtë që u bë i suksesshëm”, aktori i “Portokalli”-së së shpejti me një libër

Rezart Veleshnja i cili është pjesë e trupës së ‘Portokalli’-së, ka rrëmbyer zemrat e publikut me humorin e tij pikant. Me anë një postimi...

Rrëfehet Luzja e “Portokalli”-së: Kam rrogë modeste, nuk bëj jetë luksoze

Aktorja e njohur e humorit, Renada Caci, e cila njihet ndryshe si “Luzja” ka treguar se bën një jetë shumë të thjeshtë dhe se...

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT