E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

Mihal Kokëdhima

Qeveria rrafshoi lokalin e Kokëdhimës, ja se çfarë ka mbetur në atë zonë (foto)

Pak ditë më parë, Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit hodhi në tokë lokalin “Panorma” në Porto Palermo të Himarës, në pronësi të Mihal...

Dëshmia e shoferit: Mihal Kokëdhima, djali i tij dhe kamerierët na rrethuan me thika kuzhine në dorë

Sjellja e gabuar për dy peshq zgare, i ka kushtuar shtrenjtë kushëririt të ish-deputetit të Himarës. Koço Kokëdhima. Mihal Kokëdhima, tashmë ndodhet në burgun e Vlorës, ndërkohë ka...

“Djalë teze me Mihalin”, Petro Koçi zbulon lidhjen me Kokëdhimën

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, ka sqaruar të gjithë zërat që qarkullonin në media, se ai e ka djalë tezeje Mihal Kokëdhimën. Koçi mjaft...

Prishja e lokalit në Jug, si shfaqja për turmat e gladiatorëve romak

Nga: Ervis Iljazaj Ndonjëherë, mjafton një moment fare rastësor për të zhbërë një propagandë qeveritare e cila është ndërtuar me kaq shumë mundim, dhe ndoshta...

“Më morën zvarrë me makinë, u mbajta tek xhami”, Kokëdhima ‘ndërron’ avokatët

Studioja ligjore që përfaqësoi Mihal Kokëdhimën gjatë seancës për masën e sigurisë, që u zhvillua të dielën në Gjykatën e Shkallës së Parë në...

Shembja e Panormës/ Media spanjolle: ‘Gladiatori’ që sundonte me vite pa licencë

Ngjarja e ndodhur para pak ditësh në Porto Romano, në jug të vendit, ku Mihal Kokëdhima terrorizoi turistët spanjollë nuk duket të jetë shuar...

Lubonja: Rama është më i rrezikshëm se Mihal Kokëdhima

Analisti i njohur Fatos Lubonja ka komentuar 2 nga çështjet më të përfolura kohët e fundit në vendin tonë, trazirat në Bashkinë e Shkodrës...

Kur shteti çmendet më keq se Mihali

Nga: Armand Shkullaku Kur erdhi në pushtet, rreth 6 vite më parë, Edi Rama deklaroi se “do të qeveriste me forcën e shembullit dhe jo...

I shembën lokalin, Kokëdhima shtrohet me urgjencë në spital

Pasi është informuar për ndërhyrjen e Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në restorantin ‘Panorma’, biznesmeni Mihal Kokëdhima ka pësuar luhatje me gjendjen shëndetësore....

“Jo 7 peshq, por 5”, zbulohet sherri mes familjes së miliarderit spanjoll dhe Mihal Kokëdhimës

Video ku protagonist ishte Mihal Kokëdhima, kaloi në kufijtë e çmendurisë. Pronari i një resorti ndërtuar pa leje në plazh, sulmoi familjen e miliarderit...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT