E martë, 7 Prill, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

Mihal Kokëdhima

U sulmua nga Mihal Kokëdhima, çfarë premton biznesmeni spanjoll për Shqipërinë

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi ka zhvilluar një takim në Madrid me biznesmenin spanjoll, që u sulmua verën e kaluar nga pronari i restorantit...

U futi “frikën në palcë” turistëve/ Jepet dënimi për Mihal Kokëdhimën

Është dënuar me 1 vit burg nga Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë, Mihal Kokëdhima, për akuzat e “kanosjes”, “dëmtime të tjera me...

Sulmoi turistët spanjollë, Gjykata e Apelit vendos për Mihal Kokëdhima

Gjykata e Apelit në Vlorë ka lënë në burg Mihal Kokëdhimën, i cili dhunoi turistët spanjollë që po drekonin në restorantin e tij “Panorma”...

Sëmuret Mihal Kokëdhima, Gjykata i rrëzon kërkesën për të dalë nga burgu

Gjykata e Vlorës ka rrëzuar kërkesën e Mihal Kokëdhimës për t’u liruar nga qelia, për shkak të problemeve shëndetësore. Përfaqësuesi i akuzës, Saimir Smaka,...

“Nuk i dilnin lekët se ishin me rroba plazhi”, Nard Ndoka rrëfen historinë me Mihal Kokëdhimën

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, ka risjellë sërish në vëmendjen e publikut Mihal Kokëdhimën, pronarin e lokalit i cili terrorizoi turistët spanjollë. I ftuar në...

Armand Shkullaku: Rama ka ngrënë shumë peshq tek lokali i Mihalit

Gazetari Armand Shkullaku, teksa ka qenë i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’, i është rikthyer çështjes së shumëdebatuar, atë të Mihal Kokëdhimës. Ai...

“Fajin nuk e ka Kokëdhima, por mungesa e shtetit”, Ralf Gjoni tregon kur u kërcënua me plumb në kokë

Deputeti Ralf Gjoni ka ndarë me publikun një histori personale, ku ai ka mbetur i zhgënjyer nga një restorant në Syrin e Kaltër. I...

“Shkove me lule si tek e dashura”, avokati i Mihalit nuk lë gjë pa i thënë Klosit (video)

Avokati i pronarit të “Panorma” Mihal Kokëdhimës, Kujtim Cakrani, nuk i ka kursyer kritikat ndaj ministrit të Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi. Mihal Kokëdhima,...

“Mihal Kokëdhima s’ishte në terezi”/ Avokati debat me Klosin: U hodh instiktivisht mbi makinë

Rikthehet në vëmendje ngjarja që ndodhi në muajin gusht në restorantin “Panorma” në Qeparo, ku disa turistë spanjollë u dhunuan nga pronari i restorantit. Të...

‘Terrorizoi’ turistët spanjollë, Gjykata e Apelit lë në burg Mihal Kokëdhimën

Gjykata e Apeli ka lënë në fuqi masën “Arrest me burg” për Mihal Kokëdhimën, i cili u arrestua pak ditë më parë për dhunën...

Të fundit

Koronavirusi në Shqipëri/ Basha: Testojmë 2 herë më pak se Maqedonia e Veriut

Kryetari i PD-së Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin “Opinion”, theksoi se është shumë e rëndësishme që të shtohet numri i testimeve...

Johnson në terapi intensive/ Ja kush pritet ta zëvendësojë kryeministrin britanik

Para disa ditësh kryeministri britanik Boris Johnson rezultoi pozitiv me COVID-19, ndërkohë ditën e sotme gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar dhe për pasojë...

22 viktima deri më tani/ Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19

Mbrëmjen e sotme, Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini deklaroi se Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19. Tomini...

“S’di se çfarë ka bërë Ademi”, Lleshaj: Gjendja në Shkodër është serioze

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News 24” prej ku foli për situatën e...

U infektua me koronavirus, përkeqësohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson

Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson është përkeqësuar si pasojë e koronavirusit dhe aktualisht ai është nën kujdes intensiv. Para 11 ditësh, Johnson rezultoi...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT