E mërkurë, 27 Maj, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

Mihal Kokëdhima

Aktori i humorit tregon versionin e tij për ngjarjen me turistët spanjollë (video)

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, me anë të një videoje ka treguar versionin e tij lidhur me rastin e Mihal Kokëdhimës, i...

Detajet/ Drejtësia ‘fali’ Mihal Kokëdhimën, vodhi energjinë e ndërtoi pa leje (dokumentet)

A ishte Mihal Kokëdhima një person me precedent penal dhe shteti kishte dijeni për sjelljet e tij ndaj ligjit dhe klientëve? Në më pak...

“Jo, kam frikë”, Mihal Kokëdhima tremb ish-banoren e Big Brother

Ish-banorja e Big Brother Albania, Rike Roçi, ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në “Instastory”. Në morinë e komenteve, një ndjekës e fton...

Shoferi ka qenë i dehur? Bie pretendimi i parë me të cilin Mihal Kokëdhima u mbrojt në gjyq

Dëshmi të reja vijnë për Mihal Kokëdhimën, i cili u njoh dje me masën “arrest me burg” pas incidentit me turistët spanjollë. Mihal Kokëdhima deklaroi...

Mbyllet restoranti i Kokëdhimës, ja çfarë po ndodh këto ditë aty

Video ku Mihal Kokëdhima, pronari i restorantit “Panorma” në Porto Palermo, hipën sipër furgonit të turistëve spanjollë dhe i dhunon ata, ka tronditur mbarë...

“Më morën zvarrë me makinë”, Gjykata jep vendimin për pronarin e lokalit që dhunoi turistët

Merret vendimi në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak ditë më parë, ku pronari i një lokali kanosi turistët spanjollë, pasi këta të fundit...

Dhunoi turistët/ Pronari i lokalit në Gjykatë: Nuk e theva xhamin për t’i dëmtuar

Është mbajtur sot seanca dëgjimore për shtetasin Mihal Kokëdhima, i arrestuar pasi goditi me sende të forta fugonin e një grupi spanjollësh që kishin...

“Hajde se na vrau, po na ndjekin të tjerët”, dalin pamjet kur pronari i restorantit sulmon turistët spanjollë

Pas ngjarjes shokuese kur pronari i restorantit “Panorma” sulmoi turistët spanjollë, tashmë janë zbardhur edhe pamjet, të cilat nuk kanë nevojë për shumë komente. Në...

Të fundit

Përdorej te pacientët me koronavirus, Franca ndalon përdorimin e hidroksiklorinës

Franca nuk do të lejojë më përdorimin e hidroksiklorinës si ilaç për trajtimin e koronavirusit. Qeveria franceze mori këtë vendim, pasi OBSH pezulloi këtë javë...

Rruga e mbarë të qoftë Ilir Meta

Nga Mustafa Nano Në monologun e fundit unë bëja thirrje që Rama, Berisha e Meta të largoheshin nga politika. Asnjëri nuk ma vuri veshin. Madje,...

Gjobiten me 2 milionë lekë dy persona në Kurbin, policia ndan pamjet nga aksioni

Dy persona janë proceduar penalisht dhe janë gjobitur me masë administrative 2 milionë lekë të reja secili, pasi u kapën duke gërryer shtratin e...

I zaptoi tokën dy vëllezërve të tij dhe i rrahu, arrestohet 43-vjeçari

Policia e Tiranës bën me dije se ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për veprën penale “Dhunë në familje”. Shtetasi A. I., 43 vjeç, pas...

Paketa bilionëshe e Ursula von der Leyen

Të paktën 1000 miliardë euro do të mobilizojë presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen për rindërtimin pas krizës së Coronës. KE kërkon...
WhatsApp KONTAKTO TT