E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

krah

FOTO/ Ylli i kombëtares shijo pushimet në krah të bukuroshes serbe në Greqi

Lidhja e mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti me bukuroshen serbe, Alisa Menkoviç është përfolur gjatë në mediat rozë. Një ndarje me bujë dhe...

Meta deklaratë urgjente për vizat: Merrni masat, Shqipëria krah Kolumbisë

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një deklaratë për mediat ku njofton se është duke ndjekur me vëmendje të gjitha qëndrimet dhe diskutimet në lidhje...

Erion Veliaj krah të ëmës, çfarë s’u pa në mitingun e PS-së

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka prezantuar për herë të parë të ëmën, teksa është shfaqur dje pranë saj gjatë mitingut të...

Rudina braktisi opozitën, Kiri shfaqet krah Bashës: Kemi zgjedhur mënyra të ndryshme por…

Rudina Hajdari doli kundër Partisë Demokratike, duke mos e djegur mandatin si ç’bëri opozita. Ajo nuk iu bashkua Lulzim Bashës në rrugën për të...

Hysaj shfaqet krah Ancelottit dhe kërkon golin e parë në karrierë

Në konferencën në prag të ndeshjes ndaj Salzburgut, të vlefshme për Europa Leaguen, trajneri i Napolit, Ancelotti kishte zgjedhur për ta shoqëruar, Elseid Hysajn....

Mamaja e yllit të muzikës çmend rrjetin, pozon krah një dollapi plot me kanabis

Nëna e yllit të muzikës Miley Cyrus, po ndjek hapat e së bijës pasi ka bërë një fotografi në një dollap të mbushur plot...

Partia Agrare në krah të Bashës: Nuk ka rrugë tjetër, djegim mandatet

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha bëri thirrje ditën e diel për partitë opozitare për të djegur mandatet. I pari që mbështeti Bashën në...

“Blerja e votës është e papranueshme”, Josef Daul në krah të PD: Opozita duhet…

Presidenti i Partive Popullore Europiane, Josef Daul,është shprehur mjaft i shqetësuar për situatën politike në Shqipëri. Ai ka reaguar me anë të një postimi...

I anuluan golin dhe e nxorën me të kuq, media spanjolle në krah te Keidi Bares (Video)

Keidi Bare, mbrëmjen e djeshme është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen që ekipi i tij luante ndaj La Palmas. Arbitrat në këtë...

Ekskluzive/Mbështetje nga Parisi, jelekët e verdhë në krah të studentëve

Prej tre javësh Franca është përfshirë nga protesta të dhunshme. Policia tha se të paktën 8,000 persona protestuan sot në Paris. Në njoftimin zyrtar...

Të fundit

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...