E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

Erion Veliaj krah të ëmës, çfarë s’u pa në mitingun e PS-së

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka prezantuar për herë të parë të ëmën, teksa është shfaqur dje pranë saj gjatë mitingut të Partisë Socialiste.

Veç bashkëshortes së tij, Veliaj shoqërohej edhe nga e ëma, Shqipja, e cila është fotografuar edhe gjatë një takimi të përzemërt me kryeministrin Rama.

Madje, Veliaj i falënderoi në fillim të fjalës së tij të ëmën dhe bashkëshorten, dy zonjat më të rëndësishme të jetës, për mbështetjen e pakufizuar.

Më poshtë fotot e publikuara nga kryebashkiaku, ku duket dhe e ëma e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...