E martë, 24 Nëntor, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

kontrollin

“E kemi humbur kontrollin mbi Kosovën”, Serbia miraton raportin

Kuvendi i Serbisë ka miratuar raportin për Kosovën të cilin e ka përpiluar zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë. Raporti u miratua me...

Detajet/ Humbi kontrollin dhe ra në lumin Shkumbin, shpëton mrekullisht shoferi

Pak orë më parë një automjet tip fugon humbi kontrollin në aksin Librazhd-Elbasan, në vendin e quajtur kthesa e Murrashit dhe përfundoi në lumin...

Humbi kontrollin, mjeti përplas 5 makina në bulevard

Një aksident rrugor është regjistruar gjatë natës në bulevardin "Gjergj Fishta" në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 5 mjete...

Humbi kontrollin e makinës, ndërron jetë 34-vjeçari në Pogradec

Një aksident ka ndodhur rreth orës 00:45 në fshatin Rëmenj në Pogradec. Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin e dhe ka dalë jashtë...

Humb kontrollin, makina përfundon përmbys në qendër të Shkodrës

Aksidentohet një automjet në qendër të qytetit të Shkodrës, para Poliklinikës. Drejtuesi i automjetit tip 'Volkswagen Golf 7' ka humbur kontrollin, si rrjedhojë makina...

Disfata e Trump, demokratët rimarrin kontrollin e Dhomës së Përfaqësuesve

Demokratët morën kontrollin e Dhomës së Përfaqësuesve në zgjedhjet e së martës për Kongresin, ndërsa republikanët mbajtën kontrollin e Senatit, duke krijuar një Kongres...

Humb kontrollin e makinës, aksidentohet kryebashkiaku

Aksidentohet gjatë natës kryebashkiaku i Këlcyrës, Klement Ndoni. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së premtes, shumë pranë grykës së Këlcyrës. Kreu i bashkisë, Ndoni ka...

Trump i frikësuar: Kaos nëse demokratët marrin kontrollin e Kongresit

Presidenti Donald trump shfrytëzoi një tubim të fushatës në shtetin Tenesi për të sulmuar disa nga emrat në radhët e demokratëve, që përfliten për...

Shqiptarët marrin kontrollin e tregut të kokainës në Britani

Media e njohur britanike “The Sunday Times” shkruan e bandat shqiptare kanë marrë kontrollin e tregut të kokainës në Mbretërinë e Bashkuar duke imituar “modelin...

Morena Taraku publikon videon qesharake, zbulon çfarë bën kur humbet kontrollin

Të gjithëve ju ka ndodhur që të humbisni kontrollin ndonjëherë, e secili prej nesh ka mënyrën e vet se si i përjeton këto momente...

Të fundit

Kryemadhi: E kam kaluar koronavirusin, as nuk e kuptova fare

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ka pranuar për herë të parë se ka kaluar Covid-19. E ftuar në “Open”, Kryemadhi tha se në momentin...

Haradinaj: Thaçi dhe Veseli do zyrtarizonin kandidaturën time për President

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj tha se kur nuk kishte dalë akoma aktakuza, i kishte prezantuar Hashim Thaçit dhe Kadri...

Pa garë dhe rivalë, Kryemadhi komenton zgjedhjet në LSI

Monika Kryemadhi fitoi mandatin e saj të dytë në krye të LSI. Ajo ishte e vetmja që kandidoi dhe e pyetur nëse kjo ishte një...

Uzuni i shënon Juventusit, shqiptari feston si Ronaldo (Video)

Myrto Uzuni ka befasuar Juventusin duke i dhënë avantazhin skuadrës së tij, Ferencvaros.  Sulmuesi shqiptar ka realizuar në minutën e 19-të të takimit që...

Maqedonia e V. regjistron 15 viktima dhe 1,039 të infektuar me koronavirus

Maqedonia e Veriut ka regjistruar të hënën 15 viktima, 1,039 persona të infektuar dhe 998 të shëruar me Covid-19. Të dhënat e publikuara nga Instituti...