E mërkurë, 28 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

emiljano ramazani

Në kërkim për vrasjen e vëllait të Talo Çelës, Nuredin Dumani dyshohet edhe për ekzektimin e Emiljano Ramazanit

Nuredin Dumani, i shpallur në kërkim për vrasjen e vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela dyshohet se ka vrarë Emiljano Ramazanin më 20 Korrik...

Dyshohet se ka lidhje me eliminimin e Emiljano Ramazanit, arrestohet miku i Seit Manahasës

Policia e Elbasanit ka shoqëruar për në rajon një person, i cili dyshohet i përfshirë në vrasjen e Emiljano Ramazanit, i nohur me nofkën...

Atentati ndaj Emiljano Ramazanit, arrestohen babë e bir

Policia e Elbasanit ka gjetur dhe sekuestruar armën e zjarrit me të cilën autorët kryen vrasjen e Emiljano Ramazanit, më datë 20 korrik 2020....

Dyshohet se ka lidhje me ekzekutimin e Emiljano Ramazanit/ Operacion blic, shoqërohet një biznesmen

Policia ka arrestuar në Peqin 40-vjeçarin F.Manehasa, i cili dyshohet se ka lidhje me vrasjen e Emiljano Ramazanit, një javë më parë. Mësohet se...

Autori me kapuç ekzekutoi Emiljano Ramazanin për 30 sekonda (Video)

“Abcnews” ka siguruar videon e ekzekutimit të 39-vjeçarit Emiljano Ramazani, ngjarje e ndodhur një ditë më parë në Elbasan. Në pamjet filmike duket autori me...

Ekzekutimi në Elbasan, çfarë zbuluan kamerat e sigurisë

Zbardhen të tjera detaje lidhur me ekzekutimin e 39-vjeçarit, Emiljano Ramazani, mesditën e sotme në Elbasan. Pas këqyrjes së kamerave të sigurisë, mësohet se në...

Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...