E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

Bebe Rexha

“Ai është i duhuri, familja ime e do atë”, Bebe Rexha flet për partnerin (FOTO)

Bebe Rexha gjithmonë e më shumë po tregohej shumë strikte për jetën e saj personale. Por tashmë ajo është dorëzuar, dhe ka folur për...

Bebe Rexha do të prezantojë në ‘MTV Video Music Awards 2020’

Këngëtarja Bebe Rexha do të prezantojë në spektaklin e madh të ndarjes së çmimeve, ‘MTV Video Music Awards 2020’. Mediat e huaja bëjnë me...

E sëmurë prej ditësh, këngëtarja shqiptare do t’i nënshtrohet një operacioni

Prej ditësh tashmë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, nuk ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore. Këtë e ka treguar ajo vetë, përmes postimeve të...

E fotografojnë në rrugë, Bebe Rexha në një romancë të re (FOTO)

Bebe Rexha e ka thënë shpesh në intevista se është e pafat në dashuri. Por duket se ajo më në fund ka gjetur dashurinë,...

“Meshkujt frikësohen”, Bebe Rexha flet për jetën sentimentale

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, së fundmi ka folur hapur për jetën sentimentale. Përgjatë një interviste për “Healthy” ajo rrëfeu se aktualisht është single...

“Të sëmurë për 3 javë”, Bebe Rexha zbulon se prindërit u infektuan nga koronavirusi

Këngëtarja Bebe Rexha ka zbuluar për mediat e huaja, se edhe prindërit e saj kanë qenë të infektuar nga koronavirusi. “Ata u infektuan… dhe...

Bebe Rexha fotografohet me një mashkull “misterioz”

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka shijuar një darkë romantike me një mashkull “misterioz” në Los Angeles. 30-vjeçarja i habiti të gjithë me shoqëruesin,...

Dua Lipa dhe Bebe Rexha bëhen bashkë/ Pjesë e jurisë së spektaklit të madh

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe Bebe Rexha kanë njoftuar se do të jenë pjesë e sezonit të ri të spektaklit të...

Këngëtarja shqiptare bëhet pjesë e Grammy-s

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka njoftuar se do të jetë pjesë e ceremonisë së çmimeve Grammy, por jo si e nominuar. Bebe...

Bebe Rexha: Burrin e dua shqiptar dhe dasma do të zgjasë 5 ditë

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha, udhëtoi drejt Shqipërisë këtë javë për të qenë pranë banorëve të prekur nga tërmeti në zonën...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...