E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Këngëtarja shqiptare bëhet pjesë e Grammy-s

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka njoftuar se do të jetë pjesë e ceremonisë së çmimeve Grammy, por jo si e nominuar.

Bebe Rexha e cila është padyshim një ndër emrat më të suksesshëm, do të prezantojë në skenën e madhe në datën 26 janar një çmim të rëndësishëm.

“E ngazëllyer që do e ndaj këtë natë me bashkëmoshatarët e mi tejet të talentuar këtë vit në Grammy-s”, ka shkruar këngëtarja, krahas një fotoje të publikuar në profilin e saj të Instagramit.

 

View this post on Instagram

 

Excited to be sharing this night with my extremely talented peers this year at the Grammys ?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...

I gjithë rrjeti kundër Beatrix, reagon nëna e këngëtares

Beatrix Ramosaj me Donald Veshajn pranuan publikisht se kishin pëlqim për njëri-tjetrin dhe mbrëmë dhanë edhe puthjen e parë. Por pas kësaj puthje, i...