E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

Aldo Bumçi

Grupi i Berishës kërcënon Bashën: Në 8 janar do marrin xhevapin

Për herë të dytë për këtë vit, grupi i Berishës iu drejtua selisë blu e cila ishte e mbyllur. Aldo Bumçi, Ivi Kaso dhe...

Grupi i Berishës zbarkon në PD, Basha në kafe me gazetarët

Një grup deputetësh, anëtarë të Komisionit të Rithemelimit të PD-së, përkrahës të Sali Berishës, kanë mbërritur mesditën e sotme në selinë e PD-së për...

Shtohen tensionet brenda PD-së, Bumçi dhe Gjana drejt konfliktit fizik

Debate të forta ka patur dje në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike, ku dhe është shndërruar në një arenë përplasjesh. Shkak është bërë...

Edi Rama: Të gjuash te 9-ta është halli i madh shumë, plumbi të vjen rikoshetë

Gjatë komunikimit me mbështetësit në njësinë 5, Edi Rama ka folur sërish për PD-në dhe Ilir Metën. Edi Rama: “Të gjuash te 9-ta është halli...

“Kanë ardhur me skafandra, kujtova se kishte alarm për bombë”, terror tek banorët e Shkozës

Ka zbarkuar në Shkozë IKMT bashkë me policinë dhe FNSH-në, për të vijuar aksionin e nisur një ditë më parë, dhe shembjen e dy...

Dëshmia e Metës/ Bumçi: S’kam patur asnjë sinjal për djegien e parlamentit

Pas deklaratës së presidentit Meta, i cili tha se nxorri dekretin për anulimin e zgjedhjeve, pasi kishte informacione se persona pranë PD do të...

“Në shtator nisim protestat”, Bumçi: Pa mund nuk rrëzohet gjë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, ka folu rreth aksioneve që opozita do ndërmarrë në ditët në vazhdim. I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24,...

“Jemi kthyer më keq së në Rusinë e Putinit”, ish-deputeti i ‘drejton gishtin’ fajtorit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi ka folur për krizën politike që ka mbërthyer vendin, ndërsa e konsideroi situatën në të cilën ndodhemi -shumë...

Ish-deputeti demokrat: Si mund ta pastrojë Rama imazhin e vendit

Ish-deputeti Aldo Bumçi ka thënë se e vetmja mënyrë se si Rama të rregullojë imazhin e vendit, është duke u larguar. Këtë deklaratë, ish-deputeti...

Aldo Bumçi si Nard Ndoka, deklarata për kokainën që po bën bujë

Deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi ka bërë një deklaratë me të cilën duket se konkurron Nard Ndokën. I ftuar në rubrikën “Opinion” në News...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...