E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

Alban Hoxha

Tre emra të rinj në Kombëtare, trajneri Edi Reja bën publike listën

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për 2 sfidat e muajit shtator, të vlefshme për Ligën e...

Çiljeta flet për ‘shtatzëninë’

Mediat rozë kanë shkruajtur shpesh se Çiljeta është shtatzënë. Një lajm aspak i vërtetë e që këngëtarja e ka marrë me sportivitet. Sipas lajmit që...

Çiljeta pranon publikisht romancën me Alban Hoxhën

Çiljeta Xhilaga po shijon romancën me Alban Hoxhën. Prej kohësh ata janë fotografuar në vende të ndryshme, por asnjëri nuk ka pranuar asnjë gjë...

FSHF nismë të veçantë për fëmijët e prekur nga tërmeti

Dy futbollistët e kombëtares, Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi, së bashku me disa punonjës të federatës, kanë vizituar kampin e të prekurve nga tërmeti...

5 vjet nga vdekja e gruas së Alban Hoxhës, mjekët dënohen me 400 mijë lekë gjobë

Në Dhjetor të vitit 2014, në maternitetin “Koço Gliozheni”, Doriana Haka lindi një djalë përmes operacionit. Por fatkeqësisht, 24 orë më pas gjendja e...

Çiljeta dhe Albani “zyrtarizojnë” lidhjen, nxjerrin foton që i jep fund dyshimeve

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha, pavarësisht aludimeve të bëra nëpër media, asnjëri prej tyre nuk e ka zyrtarizuar a konfirmuar lidhjen 3-vjeçare. Mirëpo,...

Video/Çiljeta bën familjare lidhjen me Alban Hoxhën, prezanton 2 kunatat e saj

Çiljeta Xhilaga është padyshim një ndër personazhet më të komentuar në media. Prej kohësh është përfolur për një lidhje me portierin e skuadrës së...

Çiljeta dhe Alban Hoxha janë ndarë? Kjo foto i nxjerr zbuluar

Kjo foto i jep fund të gjitha thashethemeve që qarkulluan muajt e fundit se Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga i kishin dhënë fund romancës...

Merr fund lidhja 3-vjeçare, Çiljeta dhe Alban Hoxha ndahen

Ndonëse u mundua që ta mbante të fshehtë lidhjen, Çiljeta Xhilaga u përfol në median rozë për romancën me portierin e ‘Partizanit’, Alban Hoxha....

U la i lirë nga gjykata, Alban Hoxha rikthehet në fushë

Alban Hoxha ka lënë ambientet e paraburgimit, duke u kthyer në fushën e blertë për t’u stërvitur me ekipin e Partizanit, para ndeshjes me...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...