Shqipëria

Çiljeta dhe Albani “zyrtarizojnë” lidhjen, nxjerrin foton që i jep fund dyshimeve


               Publikuar në : 07:42 - 12/09/19 Enno

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha, pavarësisht aludimeve të bëra nëpër media, asnjëri prej tyre nuk e ka zyrtarizuar a konfirmuar lidhjen 3-vjeçare.

Mirëpo, së fundmi ata kanë publikuar në profilet e tyre përkatëse në “Instagram” foto nga i njëjti vend. Ata shfaqen në një autostradë, teksa pozojnë përpara të njëjtit automjet.

Kujtojmë që pak ditë më parë, Çiljeta dhe Albani i lanë njëri-tjetrit komente në rrjetet sociale përkatëse, duke tërhequr akoma edhe më shumë vëmendjen e fansave.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT