E hënë, 26 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

snajper

Zbardhen tjera detaje nga rasti i Ardian Çapjas, shoqërohen në polici më shumë se 20 persona

Zbulohen detaje të reja lidhur me atentatin e ndodhur ditën e djeshme në Elbasan, ku mbeti i plagosur Ardian Çapja. Bëhet me dije se më...

Makina e djegur/ Ardian Çapaj u qëllua me snajper

Dalin të tjera detaje në lidhje me makinën e djegur në Elbasan, ku brenda saj u gjetën armë. Në makinën e djegur është gjetur një...

“Ekzekutim me snajper”/ Australia bën gjestin e dhimbshëm, eliminon 5 mijë deve

Më shumë se 5.000 deve u vranë nga autoritetet australiane gjatë operacioni 5-ditor për të parandaluar kafshët e etura në Australi të arrinin në...

FOTO/ Biznesmeni malazez qëllohet me snajper në qendër të Beogradit

Miodrag Daka Davidoviç, biznesmen i njohur malazez, u qëllua me snajper mbrëmë në Beograd. Sipas mediave serbe, malazezi u plagos mbrëmë përpara Hotelit “Crown Plaza”...

“Jam qëlluar me snajper në sy të foshnjës”, flet ish-mësuesi: Ja dyshimet e mia

10 ditë pas plagosjes me armë zjarri, të ish-mësuesit të Fiskulturës, Eljus Thartori, në ballkonin e banesës së tij, ka ardhur edhe reagimi i...

Amerikë/Deputeti qëllohet me snajper, shpëton nga jeleku antiplumb

Një deputet në Amerikë është qëlluar me snajper, por fatmirësisht i ka shpëtuar jetën jeleku antiplumb. Ngjarja është shënuar në stacionin Lancaster të Los...

U kërcënua se do e vrasin me snajper, Salianji: Ja dyshimet e mia

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji është kërcënuar me jetë dhe për këtë çështje janë duke u bërë hetime nga ana e institucioneve përkatëse. Kërcënimi me...

Letër kërcënuese deputetit të PD-së: Do të vritesh me snajper

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është kërcënuar me jetë pak ditë më parë. ‘Do të vritesh me snajper’ është mesazhi kërcënues që ka...

Kryemadhi kërkon mbrojtjen e Xhisela Malokut: Nuk u ekzekutua me snajper, por …

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë thirrje institucioneve shtetërore që të marrin në mbrojtje Xhisela Malokun, vajza e cila ka denoncuar për përdhunim...

Vrasja në Memaliaj, Shehu: Informatori i policisë u ekzekutua me snajper

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu thotë se vrasja në fshatin Rabije të Memaliajt është kryer me snajper nga një "dorë profesionale". Përmes një postimin...

Të fundit

Turqia zgjat misionin e eksplorimit në Mesdhe, pritet reagimi i Greqisë

Turqia ka njoftuar se të zgjasë misionin kërkues të anijes së saj “Oruc Reis” në zonën e shumë kontestuar në Mesdheut lindor deri në...

Armenia dhe Azerbajxhani bien dakord për një armëpushim të ri

Një armëpushim humanitar do të hyjë në fuqi të hënën në mëngjes në luftimet midis Armenisë dhe Azerbajxhanit për Nagorno-Karabakun, tha të dielën një...

Sulltan Edi Rama dhe nënshtetasit e pabindur të tij

Nga Arlind Qori Edi Rama ka një vit që hesht përballë urisë dhe rezistencës së naftëtarëve. Ditët e fundit, si i yshtur nga forca të...

Humbja kundër Realit, i shkakton pasoja të rënda Barçës, humb lojtarin kryesor

Humbja në shtëpi ndaj Realit të Madridit ka shkaktuar pasoja të rënda tek ekipi i Barcelonës. Klubi katalanas bëri të ditur, se futbollisti brazilain, Filip...

Mitsotakis: E drejta e Greqisë për t’u zgjeruar me 12 milje nuk diskutohet

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka folur për herë të parë në parlement lidhur me dakordësinë me Shqipërinë për të çuar në Hagë çështjen e...