E hënë, 13 Korrik, 2020
20 C
Tirana

Etiketa

qetësi

Meta-komentuesit: Me qetësi dhe dashuri, në 2 Mars të gjithë Kuqezi

Presidenti Ilir Meta nuk ka ngurruar që t’i përgjigjet një ndjekësi në llogarinë e tij në Facebook. “President mos na zhgënje, mos u tërhiq se...

Duhet marrë me qetësi ky vit

Duhet marrë me qetësi ky vit, se është shumë shpejt për t’u mërzitur. Për ata që gënjehen lehtë është e sigurt se do të...

Meta pozon i qeshur: Me qetësi dhe dashuri

Në një kohë kur duket se PS po rrit presionet për shkarkimin e tij, nga ana tjetër, Kreu i Shtetit Ilir Meta tregon se...

Izrael-Iran: Çtensionim apo qetësi para stuhisë

Pas vrasjes së Soleimanit, Irani e ka kërcënuar hapur me sulme Izraelin. Regjimi në Teheran mund të përdorë disa opcione, thuhet në një studim....

Meta: Kam qenë dhe do jem shembulli i qetësisë, artikuloj me forcë

I pyetur se pse ishte aq i qetë gjatë Komisionit Hetimor për të, presidenti Meta tha se nuk kishte asnjë arsye pse të sillej...

Korça nuk gjen qetësi! Pas tërmetit 4.8 ballë, një tjetër tërmet trondit qytetin

Pas tërmetit 4.8 ballë, një tjetër tërmet ka tronditur qytetin e Korçës. Raportohet se tërmeti i dytë ka qenë 3.4 ballë i shkallës Righter...

Protestuesit tentojnë sërish të çajnë kordonin, plagoset një polic

Sërish tension në protestë. Protestuesit kanë tentuar të çajnë përsëri kordonin e policisë duke ushtruar forcë ndaj efektivëve. Si pasojë, është lënduar një prej...

“Asnjë minutë qetësi”, Basha: Largimi i Ramës, emergjencë kombëtare

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka mbledhur sot rreth orës 15:00 Kryesinë e PD-së si dhe ish-grupin parlamentar. Gjatë mbledhjes Basha e ka cilësuar...

Trump nuk gjen qetësi, sërish probleme me ligjin

Presidenti Donald Trump duket se po irritohet gjithnjë e më tepër nga sfidat e tij ligjore të cilat po tërheqin vëmendjen nga arritjet ekonomike...

Jeta e tyre ishte në rrezik, familja shqiptare nuk gjen qetësi pasi…

Një familje shqiptare e cila ka shkuar për  një jetë më të mirë në Francë, është kërcënuar  se do të sillet në Shqipëri. Familja e...

Të fundit

Vuçiç: Gjendja lidhur me Kosovën, pothuajse e pashpresë

Ditën e sotme, kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti zhvilloi një video-konferencë me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Ky i fundit sapo ka reaguar lidhur me...

“Hyj në këtë punë!” Në përgjimet e reja të Zaev përmenden 6 milion euro

Një audio-përgjim i ri në kohëzgjatje prej 12 sekondash është publikuar në internet, në kanalin e YouTube të quajtur “Zoki Zhvatësi”. Në xhirimin e shkurtër...

Shpërthim në një anije ushtarake amerikane

Në bordin e një anije ushtarake në bazën detare amerikane në San Diego, ka pasur një shpërthim. Për pasojë disa marinarë kanë mbetur të plagosur. “CNN”...

Chelsea ofron 100 milion euro për yllin e Atletico Madrid

Chelsea pagoi 80 milion euro tek Athletic Bilbao verën e vitit 2018 dhe siguroi shërbimet e Kepa Arrizabalaga. Spanjolli u bë portieri më i shtrenjtë...

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Së fundmi është gjetur trupi i pajetë i një 74-vjeçari në lagjen Çlirim të Beratit. “Balkanweb” raporton se viktima ndodhej në katin e dytë të...