E martë, 29 Shtator, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

pranga

Arrestohet 25-vjeçari në Elbasan, në kërkim për plagosjen me armë të shokut të tij

Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit. Shtetasi E.Gashi, ishte shpallur në kërkim për vrasje të mbetur në tentativë. Ai është autor i plagosjes me...

Akuzohej për vjedhje, godet punonjësin e policisë, arrestohet 40-vjeçari në Elbasan

Një 40-vjeçar, i cili akuzohej për vjedhje, është vënë në pranga në Elbasan, ndërsa në momentin e kapjes ka bërë rezistencë duke goditur edhe...

Tepelenë, përfundon në pranga një 55-vjeçar

Së fundmi ka përfunduar në pranga një 55-vjeçar në fshatin Vasjar të Tepelenës. Raportohet se ai kishte kultivuar disa rrënjë kanabis sativa në oborrin e...

Transportonte ilegalisht 6 emigrantë, 38-vjeçari përfundon në pranga

Policia e Korçës ka vënë në pranga një person i cili akuzohet për dhënie ndihme ndaj emigrantëve të paligjshëm. I arrestuari është shtetasi L. SH.,...

‘Ta liroj djalin nëse më jep 4 mijë euro’/ Shantazhonte biznesmenin, pranga punonjësit të policisë

Një efektiv policie në Komisariatin e Kavajës është vënë në pranga, pasi i ka kërkuar para një shtetasi për mos arrestimin e djalit të...

Ekzekutimi i dyfishtë në Laç, përfundon në pranga një person (Emri)

Më datën 30 maj, në Laç u ekzekutua Bujar Lika dhe Paulin Gjergji. Ndërkohë së fundmi është arrestuar një tjetër person, i cili dyshohet se...

U kap “mat”, përfundon në pranga polici i burgut

Një efektiv i policisë së burgjeve ka përfunduar në pranga pasi u kap “mat” teksa tentoi të fuste një sasi lënde narkotike në ambientet...

Kosova nuk mund të shkojë me pranga në duar në Uashington

Nga Mero Baze Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, janë në një proces hetimi nga Dhomat e...

Arrestohet një 24-vjeçar në Tiranë, arsyeja

Një 24-vjeçar në Tiranë ka përfunduar në pranga për armëmbajtje pa leje. Policia bën me dije se i arrestuari është identifikuar me inicialet Nj. K.,...

Municione luftarake në banesë, 36-vjeçari përfundon në pranga

Ditën e sotme Policia e Kamzës ka arrestuar një 36-vjeçar i cili mbante armë zjarri në banesë. I arrestuari është identifikuar me inicialet L. M.,...

Të fundit

“I thashë të zhdukej për 6 muaj”, Berisha rrëfen detaje të reja lidhur me ekzekutimin e Azem Hajdarit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar detaje të tjera lidhur me ngjarjet që kanë ndodhur para ekzekutimit të liderit të lëvizjes studentore, Azem Hajdari. Në një...

Aksident në Durrës/ Njëra prej makinave përfundon në lumë, 3 të plagosur

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Sukth të Durrësit, teksa tre persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30, teksa...

Dënohet me 4 vjet burg ish-ministrja e Brendshme e Maqedonisë së Veriut

Ish-ministrja e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut, Gordana Jankullovska, të hënën në mbrëmje është dërguar në burg për vuajtjen e dënimit prej...

Moti i keq në Greqi, zhduken 3 persona në ishullin Mitilini

Tre persona rezultojnë të zhdukur në Greqi, pas përmbysjes së një varke peshkimi në ishullin e Mitilinit. Varka në të cilën ata ndodheshin, u përmbys...

Pandemia, 14 lojtarë dhe anëtarë të stafit të Genoa-s pozitivë me C*VID-19

14 lojtarë dhe anëtarë të klubit të Xhenovas kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Fillimisht u shfaq pozitiv portieri Perin dhe Schone por tashmë mediat italiane...