E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

pajetë

EMRI/ Iu përmbyt varka, gjendet i pajetë peshkatari pas 10 ditësh

Gjendet pas disa ditë kërkimesh trupi i pajetë i peshkatarit të mbytur në Durrës. Ai u shpall i humbur më 1 mars, kur varka e...

29-vjeçari shqiptar gjendet i pajetë në burgun e Anglisë

Një 29-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur pak ditë më parë në një burg të Anglisë. Liridon Saliuka u gjet i pajetë në burgun e...

“U gjet i pajetë në mes të rrugës”, identifikohet viktima në Shkodër

Një person është vrarë me armë zjarri ditën e sotme në Malësinë e Shoshit në Shkodër. Raportohet se viktima është 55-vjeçari Lazër Arra. Policia...

U gjet i pajetë te shinat e trenit, fjalët prekëse të babait të 17-vjeçarit: Ti po fle

Ditën e premte në në Oberglatt të Cyrihut në Zvicër, humbi jetën një 17-vjeçar nga Kosova. Trupi i pajetë i të riut, Rinor Bunjaku...

Fqinjët gjejnë të pajetë të moshuarën në banesë, dyshimet e para

Një grua e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj në lagjen “Beqir Dardha” në Elbasan. Kanë qenë fqinjët ata që kanë...

Skandali/ Trupi i pajetë i elektricistit mbetet për disa orë në shtyllë

Detaje të reja dalin në dritë pas ngjarjes së rëndë ku një elektricist 34-vjeçar humbi jetën pasditen e kësaj të diele në Fierzë. Gazetari...

Tronditet Italia/ Sportisti 16-vjeçar gjendet i pajetë në gjumë, si rasti Astori

Sporti italian ka përjetuar një tragjedi të ngjashme me atë të Astorit, përpara një viti. Këtë herë jo në futboll, por në atletikë. David...

Video/Kush është i riu që u gjet i pajetë, mister rrethanat

Mediat italiane kanë publikuar pamjet e para nga vendi ku u gjet i pajetë, pranë motorit të tij 18-vjeçari shqiptar Berbieri. Ky i fundit...

Emri+Foto/Shoferi i Xhafajt i pajetë në makinë, Garda jep detajet e para

Shoferi i Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në garazhin e Gardës së Republikës. Ai është gardisti 31-vjeçar...

Gjendet një trup i pajetë në lumin Shkumbin

Një trup i pajetë është gjetur në lumin Shkumbin pranë fshatit Katund i Ri të Elbasanit. Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, të cilat...

Të fundit

Ndryshim planesh për Hysajn, tashmë refuzon propozimin e Napolit për rinovimin e kontratës

Fakti se Elseid Hysaj dhe menaxheri i tij Giuffredi, duan të largohen nga Napoli tashmë nuk është më një sekret. Por, dukej se mbrojtësi...

Koronavirus: Princi Charles dhe mesazhi i shpresës për kombin

Princi Charles, në një fjalim para kombit, foli për herë të parë për pozitivitetin ndaj koronavirusit dhe përvojën e tij, të cilën ai e...

Bilanci/ Rritet numri i fëmijëve të infektuar me koronavirus në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë dha përditësimin e situatës nga koronavirusi për ditën e sotme, ku u njoftua se ishte rritur numri i fëmijëve të infektuar. Sipas...

Rama nuk ia përton Bylykbashit: Zot i madh se gjynah, ky popull çfarë nuk dëgjon

Kryeministri Rama, në një intervistë për gazetën italiane "Gazzetta Dello Sport", tha se ishte arrestuar njëherë në Bolonja, pasi u revoltua ndaj një polic....

U infektua me COVID-19, humb jetën mësuesi grek i shkollës private në Korçë

Mësuesi grek që jepte mësim në shkollën private “Omiros” në Korçë, i cili u konfirmua me koronavirus disa javë më parë ka ndërruar jetë. Mësohet...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT