E hënë, 24 Janar, 2022
-0.5 C
Tirana

Etiketa

mateo

Klodian Çalamani ka bashkëpunuar me një grua? Ja çfarë thotë 38-vjeçari

Vrasja e 8-vjeçarit Mateo Vasiu në Fier, duket se po merr një tjetër rrjedhë. Familjarët e të ndjerit kanë hije dyshimi se vrasja nuk...

Tezja e 8-vjeçarit: Çalamani s’ishte vetëm! Mateo ka parë diçka, ndaj u vra

Familjarët e 8-vjeçarit të vrarë nga Klodian Çalamani, kanë dyshime të forta se vrasja është kryer në bashkëpunim. Tezja e 8-vjeçarit të vrarë në...

Nëna e Mateos, thirrje të burgosurve: T’ia presin mishin me thikë!

Nëna e Mateos që u masakrua nga Klodian Çalamani, ka prekur me fjalët e saj, ndërsa u drejtohet me një thirrje të burgosurve. Në...

Vrasja e Mateos/Muzhaqi: Jam vonë, duhet të iki. PD i kërkon dorëheqjen (VIDEO)

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, nuk ka pasur asnjë koment sot lidhur me vrasjen tragjike të një fëmije 8-vjeç në...

Stop hipokrizisë

Nga: Luçiano Boçi I keni dëgjuar fjalët e ndjera të Kryeministrit dhe pushtetarëve të tjerë për Mateon e vogël, të cilit ia mori jetën monstra...

Mateo i vogël që nuk është më dhe ne të gjallët që flasim post mortum!

Nga: Luan Rama Sot Mateo do të duhej që, pasi të zgjohej nga gjumi në mëngjes, të bëhej gati pothuaj nxitimthi e si çdo ditë,...

Të fundit

Sulm ajror në burgun e Jemenit, të paktën 70 të vrarë

Të paktën 70 njerëz u vranë në një sulm ajror në një burg, dhe të paktën tre fëmijë vdiqën në një bombardim të veçantë,...

Shtetet e Bashkuara pezullojnë 44 fluturime të linjave ajrore kineze

Qeveria e Shteteve të Bashkuara njoftoi të premten pezullimin e 44 fluturimeve ajrore të katër kompanive kineze nga Shtetet e Bashkuara drejt Kinës. Pezullimi...

Caktohet data për zgjedhjet në FSHF

FSHF u ka dhënë fund dilemave, pasi është caktuar data e zgjedhjeve për president. Federata Shqiptare e Futbollit, i ka dhënë fund dyshimeve rreth...

Kosova sërish vend i rrezikut të lartë për Gjermaninë

Varianti Omikron ka shtuar ndjeshëm shifrat e infektimeve në Kosovë. Nga dita e dielë (23.01; 00:00) Kosova futet sërish në listën e vendeve të...

Armët vdekjeprurëse amerikane mbërrijnë në Ukrainë

Rreth 90 ton "ndihma vdekjeprurëse" nga SHBA-ja kanë mbërritur në Ukrainë, mes tensioneve për grumbullimin e trupave ruse në kufi. Kjo ishte dërgesa e...