E martë, 26 Maj, 2020
9 C
Tirana

Etiketa

kryetari i bashkise

FOTO/Pësoi infarkt, momentet e fundit kur kryebashkiaku largohet nga stadiumi

Dalin pamjet nga momentet e fundit të jetës së kreu të Bashkisë Rrogozhinë, Haxhi Memolla. Në foton e siguruar nga BalkanWeb, shihet Memolla teksa po...

Shqiptari humbi jetën në vendin e punës, kryebashkiaku italian: Lajmi na tronditi të gjithëve

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me 63-vjeçarin shqiptar, Aleksandër Thani, i cili humbi jetën ditën e djeshme teksa ishte duke punuar në Genola....

Foto/ Ish-kryetari i Bashkisë ndërton pallatin në Vorë, rrezikohet shembja e Bashkisë dhe e rrugës

Sektori i ndërtimeve pa leje, duket se po përjeton ditët më të arta. Për fat të keq, persona të veshur me pushtet, në mënyrë...

Po shijonte ndeshjen e futbollit, persona të panjohur sulmojnë kryetarin e Bashkisë

Gjatë mbrëmjes së djeshme, disa persona të panjohur kanë sulmuar kryetarin e Komunës së Leposaviqit në Veri të Kosovës, Zoran Todiç, Sipas mediave kosovare, raportohet...

30 qershori/ Arben Skënderi: Veliaj do marrë notë ndëshkuese

Arben Skënderi, kandidati i Bindjes për Bashkinë e Tiranës, deklaron se kryetari i bashkisë Erion Veliaj do të përballet me një notë ndëshkuese këto...

Elbasan, banorëve iu grabitet sheshpushimi i pallatit (VIDEO)

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/853926871434888/ Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar përmes “qytetarit dixhital” grabitjen që po i bëhet sheshpushimit të pallateve në qytetin e Elbasanit. Përmes një videoje të publikuar...

Përse duhet menduar seriozisht “Republika e Re”?

Elvin Luku/Kur dikush prezantohet si gazetar, në mënyrë të pavetëdijshme lexuesi apo shikuesi sheh tek ai aleatin më të madh, oponentin e egër të...

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT