E hënë, 13 Korrik, 2020
27 C
Tirana

FOTO/Pësoi infarkt, momentet e fundit kur kryebashkiaku largohet nga stadiumi

Më të lexuarat

Dalin pamjet nga momentet e fundit të jetës së kreu të Bashkisë Rrogozhinë, Haxhi Memolla.

Në foton e siguruar nga BalkanWeb, shihet Memolla teksa po linte stadiumin dhe po shkonte për të pirë një kafe. Memolla, njëkohësisht dhe President i klubit të Egnatias së Rrogozhinës po ndiqte ndeshjen në stadium të klubit të tij dhe Korabit të Peshkopisë.

Në 15 minutat e pushimit ai ka përfituar për të dalë e për të pirë një kafe. Ai ka ndjerë dhimbje në kraharor dhe është dërguar në spital, ku edhe ka ndërruar jetë si pasojë e një infarkti. Haxhim Memolla ndërroi jetë në moshën 52- vjeçare, 7 muaj pasi mori detyrën në qershor të vitit 2019.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kush është shqiptari që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë

Nga: Hasan Bello Kush ishte Xhelal Pashe Bushati? Njeriu qe dy here refuzoi fronin e Shqipërisë. Pinjolli i fundit i dinastisë shkodrane. Dhenderri i sulltan...

Jonida nxjerr foton e embël me Romeon: Dua gjithçka që kam (FOTO)

U bë një kohë e gjatë që përflitet romanca e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj. Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë, madje edhe...

Jeta dhe ne – Përsiatje

Nga: Gjin Progni Tri janë hyjnitë e kësaj bote njerëzore: lindja, martesa dhe vdekja. Nëse e përjashton njërën prej tyre, ne dalim jashtë të vërtetës së...

“Shteti të më marrë në mbrojtje familjen, ndihem e kërcënuar”, 17-vjeçarja tregon abuzimin

Një 17 vjeçare në Fushë Krujë, është ngacmuar dhe shfrytëzuar seksualisht për muaj me radhë nga disa persona, për shkak edhe të varësisë që...

Lë kostumin e vishet sportiv, Meta jep ‘sinjalin’ e radhës me qenin e tij

Kreu i shtetit, Ilir Meta, shpesh tërheq vëmendjen me postimet që zgjedh të ndajë me ndjekësit e tij. “Me Charlin”, shkruan presidenti, ndërsa pranë tij...