E enjte, 22 Prill, 2021
13 C
Tirana

Etiketa

komiteti teknik i eksperteve

Komiteti Teknik i Ekspertëve/ Nga nesër ndryshon ora policore, deri në 22:00

“Në vlerësim të situatës së 6 javëve të fundit Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur zgjatjen e orës së lejuar të qarkullimit të qytetarëve...

Situata e Covid-19/ Komiteti Teknik njofton masat kufizuese

Edhe pse prej 10 ditësh Shqipëria ka filluar vaksinimin masiv të popullsisë kundër koronavirusit dhe kurba ka pësuar rënie, masat kufizuese nuk do të...

Komiteti Teknik i Ekspertëve njofton masat e reja anti-covid

Edhe pse në ditët e fundit kurba e koronavirusit ka pësuar një ulje të ndjeshme në vendin tonë, masat kufizuese dhe ora policore nuk...

Najada Çomo largohet nga Komiteti Teknik i Ekspertëve, ja kush e zëvendëson

Drejtoresha e spitalit Infektiv, Najada Çomo është larguar nga Komiteti Teknik i Ekspertëve. Largimi i  saj vjen pas vendmit për të garuar nën siglën...

Manastirliu takon Kalon pas largimit nga Komiteti Teknik: Pimë një kafe pune

Ditën e sotme, mjeku i njohur Tritan Kalo dha dorëheqjen nga Komiteti Teknik i Ekspertëve, pasi sipas tij, është politika ajo që po i...

“Presion i madh”/ Brataj shpjegon arsyet pse u largua mjeku Kalo nga Komiteti

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka komentuar largimin e mjekut infeksionit, Tritan Kalo, nga Komiteti Teknik i Ekspertëve. Në në intervistë në ‘News 24’, ...

Mjeku Kalo largohet nga Komiteti i Ekspertëve: “Pordhitika” përçau mjekët

Prej ditës së sotme, mjeku infeksionist, Tritan Kalo nuk do të jetë më pjesë e Komitetit Teknik të Ekspertëve. Lajmin e ka bërë me dije...

Nuk ka lirim masash/ Tomini: Ja çfarë do të rekomandojë Komiteti Teknik

Zëvendës Ministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini ka bërë të qartë se nuk do të ketë lirim të masave anti-covid. E ftuar në “Radar”, Tomini...

Masat e reja anti-covid/ Ja ora e re policore që do propozojë Komiteti Teknik

Ditët e fundi ka pasur një shtim tepër të lartë të rasteve me Covid-19, të vdekjeve dhe shtrimeve në spital. Për këtë arsye, kryeminstri...

Universiteti i Tiranës publikon rregulloren për provimet online

Universiteti i Tiranës ka hartuar një propozim për zhvillimin e sezonit të provimeve online, të cilin pritet t'ia dorëzojë Komitetit Teknik të Ekspertëve. Sipas propozimit,...

Të fundit

Video / Ambasadorët e huaj në Shqipëri video-mesazh: Mos e shisni votën

Ambasadorët e huaj të akredituar në vendin tonë kanë dalë me një video mesazh të përbashkët tre ditë para zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit,...

Rama: Ndalimi i iftareve nga paramilitarët e “mbrojtjes së votës” çmenduri!

Edi Rama:  "Ndalimi i dhunshëm i disa iftareve mbrëmë nga paramilitarët e "mbrojtjes së votës" është një çmenduri e padëgjuar!Thirrja ime është qetësi, qetësi, qetësi,...

Ronaldinho: Bëhem melankolik dhe qaj kur mendoj për ndeshjet me Barçën

Ronaldinho: "Ka netë kur shkoj në shtrat duke menduar se si mund të ketë kaluar koha kaq shpejt ... Kur u plaka? Nuk i...

Presidenti Meta nga konferenca për shtyp: “Lefter Koka duhet të ishte në burg!”

Ilir Meta: “Dy banda të njohura Vangjush Dako që ble vota, Ard Çela i OSHEE-së që ble vota, dhe i treti që duhet të...

Taulant Balla nga Belshi: “Për pushtet janë të gatshëm të vrasin”

Balla: “T’i japësh votën PD-së sot është një dëm i madh që ti i bën Shqipërisë. Në Elbasan ka ndodhur një ngjarje shumë e...