E diel, 31 Maj, 2020
18 C
Tirana

Etiketa

infarkt

FOTO/Pësoi infarkt, momentet e fundit kur kryebashkiaku largohet nga stadiumi

Dalin pamjet nga momentet e fundit të jetës së kreu të Bashkisë Rrogozhinë, Haxhi Memolla. Në foton e siguruar nga BalkanWeb, shihet Memolla teksa po...

Shuhet kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës

Ka humbur jetën ditën e sotme kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës, Haxhi Memolla. Raportohet se kryebashkiaku ka pësuar infarkt, duke ndërruar jetë në moshën 52-vjeçare....

Fier/ 31-vjeçari vdes në servisin ku punonte, gjendet nga pronari

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin e Fierit, ku një trup i pajetë është gjendur në një servis makinash. Viktima...

(Video) Gardianit i bie infarkt, të burgosurit vendosin …

Pamjet e pabesueshme tregojnë një grup të burgosurish që dalin nga qelia e tyre për të ndihmuar një roje që kishte një atak në...

Të fundit

Greqia hap fluturimet më 15 Qershor, kushti që vendos për disa zona

Duke nisur nga 15 Qershori, Greqia do të hapë fluturimet ndërkombëtare në aeroportin e Athinës dhe të Selanikut. Mirëpo ka një kusht! Sipas Agjencisë Europiane të...

Thaçi: Kurti po e cenon partneritetin me SHBA-në dhe BE-në

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kundërshtuar vendimin e qeverisë në detyrë të Kosovës për të zgjeruar masat e reciprocitetit me Serbinë. "Me vendimin për...

Çfarë po ndodh? Shtyhet mbledhja e Këshillit Politik

Mbledhja e Këshillit Politik të Reformës Zgjedhore e parashikuar për në orën 17:00, është shtyrë për në orën 19:00. Raportohet se kjo shtyrje ka ardhur...

Bardhi: Vendi në krizë, Rama udhëton me avionin e Air Albania-s në Paris

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi në një postim në rrjetin social Facebook shprehet se kryeministri Edi Rama “duke shfrytëzuar avionin e...

31 Maji erdhi/ A do përfundojë sot Reforma Zgjedhore

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim deklaroi para pak ditësh se brenda 31 Majit duhet të përfundojë Reforma Zgjedhore. Ndërkohë sot në orën 17:00,...
WhatsApp KONTAKTO TT