E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

Hell’s Kitchen

Përplasi në tokë shef Renaton/ Eusebio: Dikur më largoi nga restoranti (VIDEO)

Shpesh kemi parë shef Renato Mekollin që të shajë e të godasë konkurrentët. Por një situatë e papritur ndodhi në episodin e fundit, ku...

Dhunë në emisionin “Hell’s Kitchen”, vajzat përleshen fizikisht (VIDEO)

Në "Hell’s Kitchen" Albania, situata ka dalë sërish jashtë kontrollit, me një dysheme mbuluar me pjata të thyera dhe ushqime te hedhura. Vajzat e programit...

I tha ‘qorre’, Renato Mekolli: Jam penduar, ‘Hell’s Kitchen’ është show

Renato Mekolli duket se është penduar për fyerjen që i bëri në një prej episodeve një konkurrenteje në emisionin e tij. Erkiada bëri një...

“Mjaft u morët me sa pjata thyej”, Renato Mekolli zbulon datën e nisjes së emisionit “Hell’s Kitchen”

Tashmë është zbuluar data se kur do të startojë sezoni i ri i "Hell's Kitchen". Me anë të një postimi në rrjetet sociale, shefi...

Renato Mekolli tregon sa është paguar në ‘Hell’s Kitchen’

Jo më larg se pak ditë më parë u mbajt finalja e “Hell’s Kitchen” nga Renato Mekolli. Puntata finale e cila u mbajt të...

Gaz Paja sfidon shef Renaton (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme, aktori i humorit Gaz Paja do të vijë vetë në ferr, për t’i zënë vendin shef Renatos. Ai ka ardhur i paftuar,...

Zihen keq/ Konkurrenti sulmon shef Renaton në “Hell’s Kitchen” (VIDEO)

Duket se çdo puntatë e "Hell's Kitchen" është mjaft e tensionuar. Këtë herë tensioni ishte më i shtuar, pasi shefi Renato Mekolli ka hedhur...

Konkurrenti zihet keq me Renato Mekollin (VIDEO)

Çdo puntatë në "Hell's Kitchen" ofron surpriza. Por kësaj here duket se është kaluar çdo limit. Sikundër dëgjohet edhe në videon e shkurtër, një...

Bie zjarr në “Hell’s Kitchen”, zjarrfikësit nxjerrin me shpejtësi konkurrentët

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një zjarrfikëse është parë në studiot e reja të “Top Channel”. Mësohet se ajo është njoftuar me...

“Më kanë inat, s’di çfarë mund të më hedhin tek ushqimet”, shokon Renato Mekolli

Përtej shkëlqimit të ekranit, edhe Renato Mekolli ka dëshmuar me postimet e tij se ai ngado ku shkon merr ushqimet e shtëpisë. Shefi i...

Të fundit

Khaby Lame thyen rekordin, Chiara Ferragni s’është më mbretëresha e Instagramit

21-vjeçari Khaby Lame që është bërë shumë i famshëm me videot e tij në TikTok, ka rrëzuar blogeren Chiara Ferragni nga froni.   View this post...

Degradon keq sherri me pushuesit/ Biznesmenia i zë rrugën çiftit me fëmijë

Ju kujtohet rasti i Mihal Kokëdhimës, i cili në gusht të 2019 hipi sipër një makine me turistë spanjollë? Për fat të keq, rastet...

Tmerret e padukshme në qendrat e ndalimit të emigrantëve në Itali

Nga Annalisa Camilli “Internazionale” I akuzuar për vjedhjen e një smartfoni, Musa Balde u rrah egërsisht nga 3 italianë në Ventimilja, afër kufirit me Francën....

“I shkëputa një linjë uji”, goditet drejtori i Ujësjellësit në Fushë Arrëz

Drejtori i Ujësjellësit të Fushë Arrëzit, Anduel Gjinaj është sulmuar. Ai ka bërë denoncim në polici dhe në Prokurorinë e Pukës, për dhunën që...

Çelja e negociatave/Raportuesja e Shqipërisë në PE: Moment i rëndësishëm!

Parlamenti Evropian është mbledhur për të diskutuar në lidhje me hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut në BE. Me anë të...