Stil

Renato Mekolli tregon sa është paguar në ‘Hell’s Kitchen’


               Publikuar në : 20:38 - 13/01/20 M S

Jo më larg se pak ditë më parë u mbajt finalja e “Hell’s Kitchen” nga Renato Mekolli. Puntata finale e cila u mbajt të premten, ishte e mbushur me surpriza. Një ndër ndjekësit është interesuar të dijë se sa është paguar shefi i kuzhinës në “Hell’s Kitchen”, dhe një përgjigje nga ai nuk ka munguar.

Shefi i kuzhinës nuk ka treguar shumën konkrete, por ama ka zbuluar se shifra ka qenë e majme.

“Shumë fare, aq sa nuk kam marrë kurrë në çdo punë tjetër”, është përgjigjur Renato.

 

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT