E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Përplasi në tokë shef Renaton/ Eusebio: Dikur më largoi nga restoranti (VIDEO)

Shpesh kemi parë shef Renato Mekollin që të shajë e të godasë konkurrentët. Por një situatë e papritur ndodhi në episodin e fundit, ku një nga kuzhinierët goditi shefin. Pamjet bënë xhiron në rrjetet sociale.

Eusebio nuk u përmbajt, por përplasi në tokë shef Renaton. Ish-konkurrenti i “Hell’s Kitchen” nuk ndihet aspak i penduar me veprimin e tij, pasi ofendoi dhe goditi “shefin e djallit”, të premten e kaluar në emision. Sipas tij, shef Renato e ka merituar që të goditet.

“E meritoi, ishte mbushur kupa, nuk mbante më”, thotë Eusebio.

Duket se inati i Eusebios është më i thellë, pasi ai përmendi periudhën kur punonte në restorantin e Renato Mekollit. Ai tregon se shefi e ka përzënë, dhe marrëdhënia e tyre në punë nuk ka qenë aspak e mirë.

Eusebio rrëfeu se pas këtij momenti, ka marrë shumë vlerësime për veprimin e tij, dhe madje disa oferta pune.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...